Журналістське розслідування: Підступність батьків вражає

Журналістське розслідування: Підступність батьків вражає

2018-01-12 18:42:20

Журналістське розслідування: Підступність батьків вражає

Журналістське розслідування: Підступність батьків вражає

У попередніх публікаціях на сайті нашої газети є повідомлення щодо збору коштів на лікування Василька Лисовець, який у свої 4-ре рочки, завдяки правильній поведінці своєї мами Зоряни Зорянівни Лисовець, активній позиції прабабусі Баб’як Любові Миколаївни і бабусі Лесі подолав третю стадію раку (нейробластома).

Але наслідком хвороби є парез ніг – він не може самостійно ходити.

Василько вже переніс дві надскладні операції вартістю в десятки тисяч доларів.

Лікарі гарантують, що маленький Дрогобичанин одужає і ходитиме, як усі діти, але для цього потрібно провести ще одну операцію. ЇЇ вартість сягає близько 600тисяч гривень.

Сім’я Василька не в змозі оплатити таку суму грошей, а тому звертається до всіх небайдужих з проханням про допомогу – матеріальну чи духовну.

Тато Василька, Роман Лисовець, бувший співробітник Дрогобицької міліції, з яким мама Василька вимушена була розлучитися через чисельні знущання над нею і дитиною, зловживання алкоголем, асоціальний спосіб життя  і його дідусь Василій Іванович Лисовець нажаль не розуміють, що Василькові потрібна допомога, тому створюють такі умови, щоб припинити збір коштів на лікування дитини.

Представник нашої редакції 4 січня цього року відвідав маму Зоряну і Василька, які проходять реабілітацію у клініці Мартинова біля Києва. Для підтвердження правдивості поданих раніше даних про збір коштів в редакції є фото всіх документів з місць лікування дитини, а також фото матері і дитини і запис розмови з мамою Зоряною.

Василько Лисовець усміхнений і життєрадісний, але йому дійсно потрібна допомога всіх, хто може допомогти сьогодні, а не «потім», як обіцяє його тато.

Реквізити для надання допомоги:

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7426 0176 4834
Одержувач: Баб’як Любов Миколаївна (прабабуся)

Спілкувалася і підготувала матеріал Анна Баневська,

За додатковою інформацією можна звертатись до редакції за телефоном 067 72 44 123

 

попередня публікація про збір коштів знаходиться за посиланням на сайті: 

https://gomgal.lviv.ua/fullnewsfile?news=dopomozhit_zdiysnitisya_mri%d1%97_malenkogo_drogobichanina:_tririchnomu_vasilkovi_neobhidna_dopomoga&newsid=4501

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар