З працівниками культури району проведено інструктаж з пожежної безпеки

З працівниками культури району проведено інструктаж з пожежної безпеки

2017-09-05 16:46:14

З працівниками культури району проведено інструктаж з пожежної безпеки

З працівниками культури району проведено інструктаж з пожежної безпеки

У вівторок, 5 вересня, в приміщенні районного народного дому відбулася нарада-семінар працівників культури району. На ній були підведені підсумки діяльності закладів культури в липні-серпні та підготовці й проведенні важливих свят, що будуть проводитись у вересні-жовтні місяці.
Напередодні опалювального сезону головний інспектор РВ ГУ ДСНС України у Львівській області майор служби цивільного захисту Михайло Городиський провів з директорами народних домів та завідувачів бібліотек району інструктаж з пожежної безпеки. 
Він окреслив статистику пожеж на території району, роз’яснив їх наслідки та причини виникнення і наголосив, що основними з них є необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок. 
Михайло Городиський нагадав присутнім, як запобігти загоранням у приміщеннях, яких правил для цього слід дотримуватися, як правильно діяти у випадку, якщо сталася пожежа. Для цього головний інспектор провів теоретичні навчання: продемонстрував керівникам НД вогнегасники, розповів принципи їх дії, особливості будови, пояснив, як за допомогою цих первинних засобів пожежогасіння можна ліквідувати загорання на ранній стадії. Працівників культури також було ознайомлено з правилами безпечної евакуації з приміщення, роз’яснено, настільки важливо утримувати вільними шляхи евакуації під час виходу з будівлі. Додатково Михайло Городиський наголосив на недопущенню спалювання сухої трави як на території сільських рад, так і за її межами, інформування про це населення району та роздав присутнім листівки й плакати на протипожежну тематику.
Головний спеціаліст відділу культури і туризму Леся Хом’як закликала керівників сільських народних домів привести приміщення народних домів та навколишні території до належного стану та нагадала про проведення атестації працівників культури.
На завершення присутні переглянули відеокліп «Привітання з Днем Незалежності України від молоді Дрогобицького району», створений спільними зусиллями структурним підрозділом з питань молодіжної політики та відділом культури і туризму Дрогобицької райдержадміністрації, у виконанні дітей та молоді Дрогобича, Вороблевич, Гаїв Нижніх, Довгого Гірського, Дережич, Нагуєвич Дрогобицького району. 
Після цього нарада працівників культури продовжила свою роботу в секціях.

Сергій Матійко

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар