Тарас Демко ділиться інформацією

Тарас Демко ділиться інформацією

2017-09-02 16:09:29

Тарас Демко ділиться інформацією

На останній сесії Дрогобицької міської ради, я оголосив для ветеранів-вояків АТО інформацію, яку написав молодий дрогобичанин, воїн-доброволець Ярослав Білас на своїй ФБ-стіні. Тоді я прочитав, для них, лише перше речення і відправив до "нього" бажаючих ознайомитись з повним текстом. На численні прохання, тут даю скорочений варіант і незначно скоригований, написаного паном Ярославом. Сильно і мудро !
Етап дискредитації майданно-атошних людей завершено. Етап нагород найбидлуватіших з них завершено. Дехто встиг завішати всю грудну клітку.
Єдності нема навіть у вузьких колах волонтерів і атовців. Навіть серед тих, хто служив разом. Цієї єдності й не було ніколи. Просто раніше було досить "він воював" "він багато поміг" "він з80" "він з 93" "він з бойового "есбеу" " він з айдару" "він з ПС".
Зараз люди нарешті зрозуміли, що факт того що людина вбивала росіян(там де це дозволено на обмеженій території ), не є гарантією її негнилості. Навіть більше, ЗМІ побудували образ атовців постійно ображених водіями маршруток та чиновниками алкашів. Організації атовців займаються боротьбою за свою земельну ділянку та пару "ніштяків" від місцевої влади.
Їх не цікавить подальша боротьба. " Вона не можлива" скажуть вони. Не можлива для таких як більшість. Бо вони звикли вбивати росіян на обмеженій території. З обмеженими правилами. І тільки тоді коли цього дозволяє командир і не бачить ОБСЄ І тільки коли волонтери привозять "ніштяки". І зась їм образити свого командира з сєпарськими поглядами.
Всі лідери(без виключення) патріотичних та радикальних рухів мають ліберальні погляди на побудову цієї держави. Називають по-різному. УССД , вільну суверенну самостійну. Безпечну. Де діє закон. Багату. Без корупції. Але всі далі будують УССР. Усі. І найхарактерніше. Ці ж лідери першими зливають характеристики для того ж СБУ потенційних діючих, а не патякуючих людей.
Єдиний позитив у цьому всьому, з'являються особи, які чітко розуміють, що нема сенсу в вихованні нації методами, які дозволяє система. Нема. Не можливо. Але їх часто "мінусує" СБУ і МВС ще й нарікають їх зрадниками, терористами та російськими агентами.
Якщо щось робите, пам'ятайте основне. З вами грають без правил...

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар