Лікування туберкульозу легенів народними засобами

Лікування туберкульозу легенів народними засобами

2017-06-10 19:22:13

Лікування туберкульозу легенів народними засобами

У нашій країні багато людей не з чуток знають про туберкульоз. Раніше ця хвороба називалася сухоти і відкрив її в 1882 році німецький вчений Кох, звідси відбулася інша назва, паличка Коха. Збудник туберкульозу — мікобактерії. Від цього інфекційного захворювання найчастіше страждають легені. Після того як вчені змогли боротися з цією недугою, захворюваність сильно зменшилася, але останні роки все більше людей схильні до цієї хвороби. Тому рекомендую почати лікування туберкульозу народними засобами, якщо у вас з’явилися симптоми цього захворювання

Причини виникнення захворювання

Лікування туберкульозу легенівТуберкульоз розлітається з крапельками слизу, коли хвора людина видихає. Іноді молоко корови заражено цією паличкою, але випадки вкрай рідкісні. Тяжкість первинного зараження безпосередньо залежить від стану організму, кількості та різновиди туберкульозних бактерій. При попаданні бактерій в організм, імунна система виробляє антитіла. Вони вражають бактерії, а захисна реакція легких огортає їх в освіти, роблячи схожими на кісту. Бактерії можуть зовсім зникнути або залишитися в сплячому стані. Це призводить до небезпеки руйнування кісти і розмноженню бактерій. Викликати ускладнення пневмонією і проникнути в інші органи, навіть в нервову систему.

Види захворювання

Опірність організму туберкульозу залежить від віку: особливо схильні до захворювання діти і люди похилого віку. Чоловіки хворіють на сухоти набагато частіше і серйозніше, ніж жінки. Туберкульоз ділиться на первинний і вторинний.

Первинний туберкульоз з’являється відразу, після занесення хвороби в організм. Схильні до нього частіше діти.

Вторинний туберкульоз, вражає вже раніше заражений інфекцією організм, зі зміненою реактивністю. Їм, в основному, страждають дорослі.

Найбільш поширена вогнищева форма туберкульозу легенів. У початковій стадії зараження, хворі навіть не підозрюють про недугу, так як він нічим себе не проявляє.

Симптоми захворювання

Найчастіше початок захворювання проявляє себе високою пітливістю, що з’являється без перегрівання, а внаслідок вегетативних розладів.

Наступним ознакою є легке підвищення температури тіла, але в постійному режимі. Іноді з невеликими перепадами. При сильних ускладненнях і важких формах хвороби, температура може піднятися дуже сильно і так довгий час триматися. Причому різниця вечірньої і ранкової температури стрибає до трьох градусів. Хворий втрачає апетит і починає худнути.

Сильні болі в грудях, що посилюються при вдиху, ознака недуги. Кашель є основною ознакою туберкульозу. При залученні бронха виділяється велика кількість мокротиння, а якщо процесу схильні бронхоаденіта, то з’являється сухий кашель. Якщо туберкульоз запущений і почалася фіброзно-кавернозна стадія, мокрота буде виділятися дуже часто, у вигляді гнійних плювків.

Коли людина харкає кров’ю, йому варто пройти обстеження на туберкульоз, кров’яні прожилки і вкраплення, перша ознака хвороби. Іноді спостерігаються дуже сильні кровотечі, якщо вражений велику посудину.

На початку захворювання нерідко з’являється задишка, вона виражається збоєм дихання, зростаючим при фізичних навантаженнях.

Профілактика захворювання

Профілактикою у нас займаються протитуберкульозні диспансери, які знаходять осередок хвороби і пригнічують його. Ізолюючи хворих людей і проводячи ретельний огляд їхнього оточення.
Величезне значення у профілактиці приділяється обстеженням і флюорографії людей. Щоб уберегти себе від цієї хвороби, потрібно правильне харчування, загартовування організму, уникнення нервових напружень.

Туберкульоз — це хронічне захворювання, процес його лікування дуже тривалий. Якщо довго вживати однакові ліки, бактерії стають стійкими до них. Тому можна спробувати лікування народними засобами, хоча і їх доведеться чергувати.

Лікування туберкульозу народними засобами

Ця хвороба відома з давніх пір, як і народні методи її лікування, ось деякі з них.

Потрібно зробити такий склад: сто грам нутряного сала свині і несолоного вершкового масла, п’ятдесят грам порошку какао, сто п’ятдесят грам соку алое і агави, столову ложку меду. Розтоплюємо мед, масло і сало, додаємо інші інгредієнти, розмішуємо, наливаємо в банку. Зберігаємо в холодильнику. Вживати по одній столовій ложці вранці і ввечері, розбавивши в одній склянці гарячого молока. Курс триває два місяці, потім двадцять днів відпочинку і повторити курс.

Береться десять невеликих лимонів, триста грам меду, шість яєць, сто п’ятдесят грам коньяку. Цілі яйця опускаємо в банку, заповнюємо соком лимонів і зберігаємо в прохолодному місці, поки шкаралупа на яйцях не розчиниться в соку, зазвичай днів п’ять. Потім підігріваємо мед і заливаємо в розчин, потім додаємо коньяк. Як випливає перемішуємо і ставимо в скляній банці, темне місце. Вживати по одній столовій ложці тричі на день, після прийому їжі. Суміш має цілющі властивості три тижні, потім роблять нову.

Лляна оліяДопоможе такий склад: один стакан лляної олії, дві склянки білого меду. Варити інгредієнти до консистенції коричневого холодцю. Склад приймати по одній столовій ложці, два рази на день. Тримати в роті до повного розсмоктування. Після цього годину нічого не можна пити і їсти.

Існує китайський спосіб лікування туберкульозу. Для цього відловлюють медведок, потім сушать і роблять з них порошок. Перемішують його з медом, в пропорції один до чотирьох і приймають двічі на день, по три столових ложки. Лікування триває три дні, за цей час відновлюється апетит і хворий починає одужувати.

І ще один спосіб лікування, який допоможе зміцнити організм. Змішати по одній склянці соку хрону, моркви і буряка (хрін готується так: натирається на тертці один стакан коренів і заливається двісті грамами горілки, добу настоюється і віджимається). Додати дві склянки родзинок і ядер волоського горіха, два лимона з один стакан меду. Всі компоненти перемішуються, проціджуються і еліксир ставиться в холодильник. Вживати по одній чайній ложці, перші два дні, потім по одній столовій ложці, три рази на день, за годину до прийому їжі. Курс триває два місяці, потім двадцять днів перерву і продовжити лікування.

Відео — чим лікувати туберкульоз


джерело: енциклопедія






Що ще читають на цю тему



Коментарів немає
Додати коментар


Коментар