Про болюче: голова Дрогобича продовжує наглий дерібан землі

Про болюче: голова Дрогобича продовжує наглий дерібан землі

2017-05-14 17:26:41

Заднім числом приймаються рішення виконкому дрогобицької міської ради до складу якого входить голова міста.

Міський голова не виносить важливі питання щодо земельних відносин на профільні комісії.

Таємними розпорядженнями міський голова забирає в громади міста городи, гаражі.

Довели голову депутатської комісї щодо земельних відносин, депутата політичної партії "Громадянська позиція" Олега Балога, який став на захист прав громади до інфаркту. Чи вартують якісь гаражі людського здоров'я і життя - ні, але справа йдеться не в гаражах, а у відношенні міської влади до мешканців міста.

За кошти громади міська рада судиться з мешканцями міста не зважаючи на права, гарантовані людям Чинним Законодавством.

 Міський голова Дрогобича продовжує використовувати корупційні схеми, щоб заволодіти всіма неприватизованими земельними ділянками, якими користується громада міста. Такими діями голова міста порушує закон про місцеве самоврядування.

Останні події: за розпорядженням міського голови Дрогобича вже складена грошова оцінка для продажу на аукціоні земельної ділянки під гаражами по вулиці Сахарова у Дрогобичі, не дивлячись на те, що громада міста неодноразово зверталася до голови міста з  письмовими зверненнями щоб закріпити земельні ділянки під гаражами у відповідності ст.121 Земельного Кодексу України. Жодної письмової відповіді з цього питання немає, а людей далі утискають, проганяють, залякують. При цьому вчиняється тиск на журналістів, а саме, коли застунпик голови міста взнав, що одним з цих гаражів користується журналіст нашого видання, він пообіцяв гараж журналіста знести першим, так як має великий досвід у цьому.

Голова міста дав розпорядження виставити на аукціон для продажу всі вільні земельні ділянки у місті - це є пряяме порушення закону про місцеве самоврядування. 

Якщо голова міста, Тарас Кучма такий вже законопослушний, як він неодноразово стверджував, тоді чому не візьметься за усунення порушень, які вчиняють посадові особи. Є багато порушень, які першочергово треба виправити, а не чиплятися до людей, з яких вже і так влада зробила жебрів.

Складається таке враження, що скористатися своїми законними правами можуть тільки президент, верховна рада, але не мешканці міста Дрогобича. Це є неприпустима поведінка чиновників з якою громада міста не буде миритися. Вистачить активістів для боротьби зі свавіллям влади у Дрогобичі. 

Громада міста Дрогобича обурена діями міського голови Дрогобича і його горе-заступників, які забувши про обіцянки покращити життя у місті не лише створюють конфлікт і непорозуміння, а ще й злодійськими прийомами вводять в оману дрогобичан і забирають людське майно на свою користь.

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар