Писанка, як намалювати писанку, майстер-клас, #2 #draw, як намалювати крапанку і крашанку

Писанка, як намалювати писанку, майстер-клас, #2 #draw, як намалювати крапанку і крашанку

2017-04-12 19:12:10

Писанка, як намалювати писанку, майстер-клас, #2 #draw, як намалювати крапанку і крашанку

Писанка, як намалювати писанку, майстер-клас, #2 #draw, як намалювати крапанку і крашанку
Як намалювати писанку своїми руками. Про це - наш майстер-клас. Уже другий. Сьогодні знову писанкар Оксана Михайлівна Білик із Самбірського педагогічного коледжу продовжить майстер-клас із писанкарства. Ми продовжимо вивчати як намалювати писанку, крапанку і інші види святкових яєчок. 
Писанка як символ воскресіння Господнього як спосіб виразити свої побажання, емоції і святковий настрій прийшла до нас з прадавніх часів.
Давайте уважно подивимось як молоді писанкарки малють писанки писачками і природніми барвниками. І кожен намалює свою писанку, подарує рідним та близьким частинку свого настрою, своїх побажань на Великдень.
Пи́санка — яйце, декороване традиційними символами, які пишуться за допомогою воску й барвників.
Крашанки – розфарбовані одноколірні яйця. Крашанки виготовляють по всій території України, адже вони є обов’язковим великоднім атрибутом. На початку ХІХ ст. виготовляли такі крашанки: «в кірку» – червоні, «в бразолію» – темно-сині зі специфічним відблиском і «в жовтило» – жовті. У кінці ХІХ ст. однокольорові великодні яйця часто називали мальованками, сливками, галками. 
Для виготовлення крашанки зварене яйце опускають на деякий час у розчин фарби, де воно набуває однотонного забарвлення. Іншим способом є відварювання сирого яйця у лушпинні цибулі, що надає йому брунатного кольору. Чим довше у барвнику вариться яйце, тим темнішим стає його колір.

Как нарисовать how sketch, як намалювати, #drawing#draw, how to draw
Учимся рисовать вместе. Почти каждый человек пробовал рисовать. У одних получается лучше, у других не очень. Но мы все рисуем. Особенно в детстве. Давайте научимся сами, научим детей рисовать.


джерело: Олівець Малювець


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар