Дрогобицька міська рада по-хамськи обдирає дрогобичан

Дрогобицька міська рада по-хамськи обдирає дрогобичан

2017-02-27 16:53:01

Дрогобицька міська рада по-хамськи обдирає дрогобичан

У п’ятницю, 24 лютого, на прийом до міського голови Дрогобича прийшли власники індивідуальних гаражів з вулиці Сахарова, що знаходяться між номерами будинків 2 і 4, з питанням хто, і на якій підставі забирає місця під гаражами, тобто землю. Натомість, у відповідь від заступника міського голови Василя Качмара громада почула наступне: на місці гаражів має бути стоянка для авто дорослих відвідувачів басейну Дитячого спортивного комплексу ДЮСШ, а гаражі запропонували «посунути». Чому і куди незрозуміло.

На такі умови власники гаражів не погодилися, але голова міста, його заступники Володимир Коцюба і Василь Качмар  у своєму усному рішенні налаштовані рішуче, щоб забрати місця під гаражами на свою користь. Процес перемовин між міською радою і власниками гаражів триває, міський голова дав усне розпорядження своїм помічникам знайти компромісне рішення протягом тижня.

Цікаво, що кожен з присутніх чинуш повинен знати, що згідно зі статтею 121 чинного Земельного Кодексу України власники гаражів на законних підставах утримують місця для гаражів. Ці гаражі стоять протягом багатьох років. І ніхто, ніколи не мав ні яких претензій до власників гаражів.

Також, під час прийому міський голова зробив гучну заяву про те, що Дрогобицька міська рада виграла тендер на реконструкцію стадіону ДЮСШ у Дрогобичі.  За далекоглядними планами голови міста на території ДЮСШ мають бути спорудженими закриті корти. Однак всім відомо, чим закінчився попередній тендер міської ради Дрогобича, виграний на реконструкцію стадіону «Галичина», який знаходиться на вулиці Трускавецькій. На сьогоднішній день на стадіоні «Галичина» є тільки сторож, який охороняє недіючий об’єкт. Тож користуючись такою нагодою, вважаю доречним нагадати про ці факти небайдужим і байдужим дрогобичанам.

Обурює не те, що тендер виграли, а те, що замість того, аби відремонтувати зламаний, вкрадений у дрогобичан стадіон «Галичина» з шикарним відкритим басейном, який був за площею і можливостями значно більшим за стадіон ДЮСШ, міська рада вкотре «наступає на ті самі граблі».

До слова: культури і поваги до людей у міських керманичів під час прийому виявлено не було.

Закликаємо вас, шановні керівники міста до шанування закону і поваги до себе і до громадян Дрогобича.

Прийом відвідала

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар