Гомін Галичини
Різдвяний флешмоб. Йдеться про встановлення рекорду України з масового виконання коляди.

Різдвяний флешмоб. Йдеться про встановлення рекорду України з масового виконання коляди.

2016-12-30 14:17:03

 Різдвяний флешмоб. Йдеться про встановлення рекорду України з масового виконання коляди.

Ці різдвяні свята в Дрогобичі ініціативна група молоді вирішила зробити особливими, щоб вони ввійшли в історію та прославили наше місто в Україні. Йдеться про встановлення рекорду України з масового виконання коляди.

Для цього потрібно 8.01.2017 (неділя) о 14.00 зібратися на центральній площі Дрогобича біля головної ялинки, та спільно заколядувати. Фіксувати рекорд мають представники Національного реєстру рекордів України, а висвітлюватися ця подія буде багатьма телеканалами та ЗМІ зі всієї України! 
Ціллю організаторів є зібрати 1000 колядників:

Наразі всім, хто хоче і зможе прийняти участь, потрібно попередньо зареєструватися для участі в акції за допомогою форми https://goo.gl/forms/o3c7h4dsbrrqb8ra3 
За словами організаторів "Дуже важливо дізнатися якнайшвидше чи вдастся організуватися за такий короткий проміжок часу, адже потрібно встигнути остаточно домовитися з представниками реєстру рекордів та знайти спонсорів які покриють всі витрати"
 
Організатори запрошують дрогобичан та гостей міста долучатись та максимально поширити цю форму на різних публічних сторінках та групах в соц мережах, серед своїх друзів, знайомих, активістів і т.д. Рішення буде прийматися рівно через 24 години, про що буде додатково повідомлено.
Все залежить тільки від нас з вами.

Організатори: ГО "МІСТО", "Туристично-інформаційний центр міста Дрогобича". ГО "Український молодіжний прорив".

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів 2
" " - ! !

Є.М.

Н.К.

Додати коментар


Коментар