Маршрутки Дрогобича: нахабство і зухвальство – це закономірність?

Маршрутки Дрогобича: нахабство і зухвальство – це закономірність?

2016-12-26 20:49:47

Маршрутки Дрогобича: нахабство і зухвальство – це закономірність?

О станнім часом у Дрогобичі все більше і більше уваги привертають маршрутні таксі. Проблема з тарифами на проїзд, недбалість і хамство 

Останнім часом у Дрогобичі все більше і більше уваги привертають маршрутні таксі. Проблема з тарифами на проїзд, недбалість і хамство у ставленні до літніх людей, ігнорування умов договору на перевезення тощо. Останньою краплею стала недбалість перевізників на День Незалежності України.

Не дивлячись на те, що 24 серпня було організовано чудове святкування цього державного свята, все ж у бочці меду знайшлася ложка дьогтю. Нею стали маршрутки №10. Справа в тому, що після 21 години мешканці міста не мали змоги добратися додому, оскільки на маршрутах автобусів або не було, або всі їхали переповнені. За словами водія, маршрут №10 останній рейс має о 21 год., відповідно до затвердженого графіку. Тож, значна частина жителів мікрорайону Є. Коновальця не мали змоги дістатися міським транспортом додому, на що пізніше не безпідставно поскаржилися у письмовому вигляді члену Ради ГО «Дрогобицький Майдан» Галині Юзьв'як. Про розгортання подальших подій читайте у зверненні Голови Ради ГО “Дрогобицький майдан” Тараса Кучми до першого заступника п. Суди (повний текст звернення): 
 

ЗВЕРНЕННЯ:


На підставі скарг, які надійшли від мешканців мікрорайону Є. Коновальця щодо порушення графіку руху маршруту № 10 (центр - магазин «Іва») було доручено члену Ради ГО «Дрогобицький Майдан» Галині Юзьв'як, мешканці даного мікрорайону, вивчити ситуацію що склалася 24 серпня після зухвальство - святкування Дня Незалежності. У присутності помічника народного депутата Богдана Матківського, Ольги Головкевич, Г. Юзьв'як звернулась до начальника економічного відділу Р. Корпана та спеціаліста по транспортних перевезеннях І. Куцопея з проханням представити паспорт маршруту № 10 для ознайомлення з розкладом руху даного маршруту. Але виявилося, що у паспорті маршруту № 10 графік руху відсутній. На вимогу п. Галини Р. Корпан в телефонному режимі викликав перевізника маршруту № 10 Р. Хижевського для представлення розкладу руху. Як виявилось, представлений розклад руху погоджений відділом економіки цілком не співпадав і не співпадає з реальним рухом на маршруті по сьогоднішній день. Звернувши увагу на розбіжності у графіках руху перевізник почав проявляти агресію до Галини Юзьв'як, вести себе зухвало та цинічно. На зауваження помічника народного депутата Ольги Головкевич вести себе коректно, агресія перекинулась на неї. Р. Хижевського не вдалось заспокоїти навіть начальнику економічного відділу Р. Корпану, тому помічником народного депутата Ольгою Головкевич було висунуто вимогу про витребування всього пакету документів маршруту № 10. Просимо Вас вжити відповідних заходів щодо перевізника Р. Хижевського та організатора перевезень відділу економіки І. Куцопея, який у даній ситуації вів себе на диво пасивно.

За ініціативою члена Ради ГО “Дрогобицький майдан” Галини Юзьв'як першим заступником міського голови Петром Судою було терміново зібрано нараду стосовно вирішення даної конфліктої ситуації. Було створено комісію по вивченню питання, у котру також включили п. Галину. Ця комісія буде займатися в подальшому вивченням перевезень у м. Дрогобич. 

Тож, чи буде відповідна реакція міської влади на таке нахабство чи продовжиться і далі ігнорування самоуправства перевізників? Сподіваємося, що дрогобичан буде повідомлено у ЗМІ.

Нагадаємо, що ГО «Дрогобицький майдан» уже не вперше привертає увагу до проблеми перевезень у м. Дрогобич.

ГО "Дрогобицький Майдан"

джерело: Дрогобичер_Цайтунг


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар