Франсіс Гойя виконає для львів’ян «Цвіте терен»

Франсіс Гойя виконає для львів’ян «Цвіте терен»

2016-11-08 17:44:40

Франсіс Гойя виконає для львів’ян «Цвіте терен»
Вчора до Львова прилетів найромантичніший гітарист світу Франсіс Гойя - автор безлічі супер хітів, які на слуху у мільйонів людей в усьому світі. «nostalgia», «woman in love», «besame mucho», «historia de un amor», «everything», «i do i do it for you», «i will always love you», «emanuelle», «killing me softly»,«georgia on my mind»,«memories»,«melodia» - ці суперпопулярні композиції відомі всім, навіть тим, хто не знає ім'я їх автора!
З завтрашнього концерту у Львові розпочнеться тур «Українські мелодії і кращі хіти» видатного бельгійського музиканта, гітариста-віртуоза Франсіс Гойї. Мешканцям семи міст країни пощастить насолодитися найромантичнішими, найпалкішими мелодіями різних часів, а неповторний «голос» гітари і симфонічний оркестр змусять Вас згадати і у всіх деталях відтворити найсвітліші моменти життя. Крім власних композицій великого гітариста, також прозвучать і аранжування творів всесвітньо відомих композиторів.
Для української публіки Франсіс Гойя підготував сюрприз - в програму будуть включені композиції з українськими мотивами, створені під враженнями від попередніх візитів в нашу країну. На завтрашньому концерті Франсіс Гойя виконає для львів’ян популярну пісню про кохання, відому далеко за межами України, «Цвіте терен» та ще кілька музичних сюрпризів.
Завітайте на концерт Франсіса Гойї у своєму місті: 8 листопада - Львів, Оперний театр; 12 - Київ, Жовтневий палац; 14 - Харків, ХНАТОБ; 15 - Дніпро, Театр опери та балету; 16 - Запоріжжя, БК «ДСС»; 17 - Кривий Ріг, Драмтеатр; 19 - Одеса, театр музкомедії.
Квитки є можливість придбати на сайті організатора: http://kvartal-concert.com.
Володимир Пісоцький  

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар