Осінні канікули у школах Дрогобича розпочнуться з 31 жовтня

Осінні канікули у школах Дрогобича розпочнуться з 31 жовтня

2016-10-24 21:25:43

Осінні канікули у школах Дрогобича розпочнуться з 31 жовтня

У середу, 19 жовтня, на адресу міської ради надійшла низка електронних звернень від батьків, які просять роз’яснити ситуацію з відтермінування осінніх канікул у загальноосвітніх закладах Дрогобича.

З цього приводу прес-служба міської ради взяла коментар у начальника відділу освіти Петра Сушка та довідалася про причини такого рішення.

Як зазначив Петро Сушко, канікули, які планували розпочати з 24 жовтня, розпочнуть з 31 жовтня через низку об’єктивних причин.

Минулого тижня розпочато опалювальний сезон у Дрогобичі. Першочергово тепло подавали у дошкільні заклади міста. Оскільки до котелень у мікрорайонах підключені і садочки і школи, з метою ефективного використання потужності котелень, тепло подали у всі школи міста. За тиждень часу у приміщеннях шкіл нормалізувався температурний режим. Оскільки цього тижня погодні умови не погіршуються, то це сприяє продовженню навчального процесу.

Наступна причина — те, що перша чверть розрахована на 7 тижнів навчання, а друга — на 9 тижнів. Відповідно за продовжений тиждень навчання у освітніх закладах встигнуть завершити місцеві олімпіади, які відбуваються на базі шкіл.

Ще однією причиною зміщення графіку канікул є те, що санітарно-епідеміологічна служба повідомляє про зростання епідемії захворювання на грип, яке передбачається у першій половині листопада. Також у цей період прогнозується погіршення погодних умов. Відповідно, початок осінніх канікул з 31 жовтня сприятимемо уникненню масових скупчень учнів, що унеможливить розповсюдження вірусів повітряним шляхом та масового захворювання дітей.

Отож, батькам нема причин непокоїтися через відтермінування осінніх канікул чи побоюватися того, що осінні канікули об’єднають із зимовими.

джерело: Дрогобицька міська рада


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар