РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ! Україна то одне, а влада — інше

РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ! Україна то одне, а влада — інше

2016-05-18 16:51:30

РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ! Україна то одне, а влада — інше

Після всіх історичних випробувань українці вже ніколи не будуть рабами. Ні зовнішнього окупанта в особі масквабаду, ні рабами тупих чиновників, партійно-політичних мінілідерчуків, ні рабами власної уяви про «Національного Месію», який нас порятує, а ми будемо спати та пити горілку.

 

Народ все більше усвідомлює, що лише його власна активність — запорука зміни його долі. Саме народ стає рушієм новітньої історії. І на Майдані, і на війні з кацапами.

Народ зумів об'єднатися в боєздатну армію та народ, прості люди всебічно допомагають власній армії. Народ чинить тиск на чиновників, проводить народну люстрацію сміттєвими баками, тощо.

В нас століттями хотіли виплекати дух покори, підлеглості, всепрощення та надмірної толеранції. Але дух рабства і меншвартості був поборений нескореним козацьким духом, духом гайдамаків, січових стрільців, бандерівців і всіх тих хто ціною своєї долі міняв долю Вітчизни.

І сьогодні, як би нам важко не було. Які б випробування не прийшлося перебороти ми усвідомлюємо — Україна то одне, а влада — інше. Україна свята і нескорена, її Герої та Борці, минулі та сьогоднішні то святе. А владу можемо поміняти в любий час. Ближчі місяці будуть вирішальними в долі України.

Будьмо твердими і нескореними в наших самостійницьких прагненнях. Не клянімо Україну і не зневірюймося! Пам'ятаймо пророчі слова: Рабів до раю не пускають!

джерело: ОУН


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар