Дрогобицький міський голова: торгівлі майтками та шакарпетками під ратушею не буде

Дрогобицький міський голова: торгівлі майтками та шакарпетками під ратушею не буде

2016-02-23 18:29:24

Дрогобицький міський голова: торгівлі майтками та шакарпетками під ратушею не буде

Вчора, 22 лютого, під час оперативної наради у Ратуші міський голова Тарас Кучма прокоментував ситуацію із впорядкуванням торгівлі. Він переповів, що днями особисто побував у павільйоні «Молочний рай», де не застав жодного продавця.

До того ж вивіска на вікні приміщення, наголосив Тарас Кучма, повідомляє , що за годину торгівлі у павільйоні треба викласти всього дві гривні, однак і на це люди не пристають, продовжуючи торгувати молочними продуктами просто неба. Натомість, мовив Тарас Кучма, мусується думка, що влада позбавляє торговців засобів на життя.Під соусом такої пропаганди відмовляються переходити торгувати в овочеву частину ринку і продавці іншого краму з вулиці  Ковальської.

– Ніхто в нікого не збирається забирати кусок хліба, однак торгівлі шкарпетками і трусами під Ратушею не буде, – жорстко завершив свій виступ Тарас Кучма.

Він закликав депутатський корпус бути одностайним і категоричним у цій позиції, проводити роз’яснювальну роботу з приводу того, що влада збирається впорядкувати центральну частину міста, а не відбирати у когось засіб заробку.

Нагадаємо6 минулого тижня на вул. Ковальській спалахнув конфлікт між адміністрацією ринку та тутешніми торговцями, які відмовлялися переходити торгувати до критої частини ринку.

Леся ЯСЮРА

 

джерело: газета Майдан


Що ще читають на цю темуКоментарів 3
Звичайно, на словах можна сказати будь що, нехай підтвердить директор "Молочного раю" яка насправді ціна 2 гривні чи 2-а євро :) Чи мер такий наївний, чи його хтось провокує на конфлікт з громадою. Якщо вік керівник - нехай вирішує питання з врахуванням думки громади яка його обирала, а не тільки тому, що на вкраденій у міста землі якісь багатій побудував своїй сім'ї джерело поживи у вигляді ТЦ "Гетьман" Ганьба директору ТЦ "Гетьман"

Поліна

Якщо громада не впливає на мера - треба міняти мера

Ігор

для початку змініть свою свідомість !!!! якщо не дають вам робити , що хочете і де хочете то вже зле - треба міняти !!!! ПРАВ?ЛЬНО РОБ?ТЬ !!!! МОЛОДЕЦЬ !!!

марія бескидська

Додати коментар


Коментар