«Металісти» знову розперезалися: наруга над пам’ятниками в Дрогобичі

«Металісти» знову розперезалися: наруга над пам’ятниками в Дрогобичі

2016-02-23 18:00:54

«Металісти» знову розперезалися: наруга над пам’ятниками в Дрогобичі

Певний час було вже затишшя. Й ось знову. Почув про це одразу від декількох людей, що були шоковані вандалізмом на цвинтарі на вулиці 22 Січня. Пізніше говорили про це й з Павлом Скотним: з пам’ятника його батькові вкрали літери. А взагалі “тягнуть” і літери, і хрести, й свічники, й огорожі тощо….
Озвучив ганебну ситуацію з крадіжками на некрополі на сесії Дрогобицької міської ради її секретар Олег Хрущ (могила його батька, Василя Михайловича теж постраждала від «мисливців за металом»).

 дуже дивною видається реакція на слова чиновника головного нашого поліцейського Мирона Карапати: мовляв, не має поліція права перевіряти пункти, де скуповують метал. Та чи не так – не відомо, але містом ходять (мабуть, не безпідставні) чутки, що «дахом» для тих «бізнес-центрів», пов’язаних з брухтом є саме «сумлінні» працівники з вулиці Стрийської, 22.

Цікаво хіба так багато заробляють злодюжки, що нехтують мораллю, забувають про совість й чинять таку наругу над найсвятішим – місцем останнього спочинку наших краян?

Нема, кажете, пане полковнику, права перевіряти пункти прийому металу? А патрулювати цвинтарі? Те, що вам бракує патрульних (про що не раз уже говорили) – не аргумент, бо не видно на разі роботи ані патрульних, ані поліції громадського порядку. Крадуть на цвинтарі, поцупили (як нещодавно ми повідомляли) ринву з костьолу, а поліцейські того не бачать…

До речі, 18 лютого Дрогобич має відвідати начальник кримінальної поліції області, заступник начальника Головного управління Національної поліції У Львівській області Руслан Домніцак. Цікаво, чи дрогобицькі колеги поінформують обласного емісара про ці випадки?

Є й запитання й до влади: чи є все ж таки директор кладовища й чим він займається, окрім того, що продає місця для поховань на вже закритому цвинтарі? А комбінат міського господарства куди дивіться? Доки терпітиме місто таку наругу над святим місцем й таку ганьбу для Дрогобича?

Ось, читачу, дивіться. Й це хіба декілька могил, які обікрали цвинтарні безсоромні злодії.

Леонід Гольберг

 

Фото автора

джерело: газета Майдан


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар