Медіа Дрогобиччини: про делегацію, яка застрягла в ліфті, камери в Ратуші та мільйон для ОСББ

Медіа Дрогобиччини: про делегацію, яка застрягла в ліфті, камери в Ратуші та мільйон для ОСББ

2016-02-02 18:02:58

Медіа Дрогобиччини: про делегацію, яка застрягла в ліфті, камери в Ратуші та мільйон для ОСББ

На Дрогобиччині латвійська делегація на півтори години застрягла у ліфті

У п’ятницю, опісля прийому у Дрогобичі, латвійська делегація відвідала Східницю. У курортному селищі прибалтійців спіткала неприємність: вони застрягли в ліфті одного з п’ятизіркових готелів. Про це сьогодні, 1 лютого, на оперативній нараді розповів міський голова Тарас Кучма.

Ситуацію тривожно ускладнювало і те, що один з високих гостей нещодавно переніс операцію на серці, і у задушливому ліфті, сказав Тарас Кучма, йому почало ставати зле. Визволяти латвійців з «ліфтового полону», в якому вони застрягли на півтори години, поспіла дрогобицька команда на чолі з Тарасом Кучмою. Двері перед натиском кількох чоловіків врешті-решт відчинилися.

Згодом, на святковій вечері, латвійські візитери, серед яких були парламентарі сейму, з гумором згадували курйоз у ліфті. Однак, прокоментував сьогодні Тарас Кучма, ситуація насправді була комічно-трагічна, бо не зовсім підлягає поясненню, як у п’ятизірковому готелі могла трапитися така оказія, що насправді могла обернутися міжнародним скандалом.

У Дрогобичі вшанують пам’ять Андрія Кузьменка «Скрябіна»

2 лютого - день коли в жахливій ДТП зупинилося серце нашого земляка, патріота, справжнього українця Андрія Кузьменка.

Цього дня в багатьох містах України заплановано низку заходів із вшанування пам’яті Кузьми Скрябіна.

Молодь Дрогобича та громадські активісти запрошують усіх прихильників творчості Кузьми зібратися цього дня о 19:00 на площі Тараса Шевченка.

Організатори просять взяти з собою гітари та лампадки.

Оскільки в цю пору на вулиці прохолодно, то активісти закликають захопити з собою теплий чай.

Запалимо разом свічку пам'яті, будемо разом з усією Україною!

‪#‎Рік Самотності

Дрогобицьку Ратушу обладнали відеокамерами

У приміщенні адмінбудинку Дрогобицької міської ради функціонує 10 камер. Засоби відеозапису нещодавно були встановлені у робочих кабінетах міського голови та заступників.

Також камери вмонтовані на вході біля чергового адмінбудинку та у коридорах будівлі. Як наголосив сьогодні на оперативній нараді міський голова Тарас Кучма, камери у кабінетах перших осіб міста мають унеможливити провокування корупції. В інших місцях відео спостереження встановили передусім з міркувань безпеки у владних коридорах.

Євросоюз та ООН готові профінансувати ОСББ Дрогобича на 45 тисяч доларів

Другий рік поспіль Дрогобич залучений до реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом за співфінансування ПРООН.

 Як інформує головний спеціаліст відділу економіки Дрогобицької міської ради Настя Грабар, торік до реалізації проекту було відібрано 14 ОСББ. Сьогодні усі з них мають уже здобутки в освоєнні коштів, виділених на капітальні ремонти будинків ОСББ. Торік фінансування становило 62 тис доларів, місто та ОСББ вклали також 50% вартості проекту, зокрема, обумовлено, що внесок ОСББ має — не менше ніж 5%.

У п’ятницю у Ратуші відбулася чергова зустріч з координаторомцього проекту Іриною Галайко, яка презентувала умови участі у проекті перед головами ОСББ, та мешканцями багатоквартирних будинків, які лише планують заснувати ОСББ.

Нагадаємо, у Дрогобичі зареєстровано 100 ОСББ, загальна кількість багатоквартирних будинків у місті становить 1012.

У Дрогобичі комісія облради підтвердила несумлінність підрядника з добудови ЗОШ №5

Комісія у складі чотирьох депутатів обласної ради за участі депутата міської ради Романа Курчика та начальника відділу освіти виконкому Дрогобицької міської ради Петра Сушка у п’ятницю, 29 січня, провела огляд добудови ЗОШ №5. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва Дрогобицької міської ради Василь Бохонок. З його слів, комісія одностайно визнала несумлінність підрядника, через якого місто втратило гроші. Обласні депутати, наголосив Василь Бохонок, будуть звертатися до Господарського суду з вимогою притягнути підрядника до відповідальності.

Нагадаємо, підприємство, яке взялося завершити добудову ЗОШ № 5, завалило цю роботу. З передбачених 5 млн грн до кінця минулого року було освоєно лише 1 млн 596 тис грн.

«Компанія, що взялася завершити добудову ЗОШ № 5, прийшла відкатати гроші, тобто виконати робіт на 2 млн грн, а решту роздати по вертикалі. Тепер у цієї фірми нема вже грошей, відповідно не може розраховуватися із субпідрядниками, тому й загальмовані всі роботи. Інакшого пояснення того, чому ЗОШ № 5 до 31 грудня не буде здана в експлуатацію, у мене нема»,– заявляв на грудневій прес-конференції міський голова Тарас Кучма.

Частково убезпечило від повного фінансового колапсу те, що недобросовісному виконавцю місто не перерахувало усі гроші одразу. Спрацювали на випередження депутати міської ради, які клопотали перед головою облдержадміністрації Олегом Синюткою, у разі повернення невикористаних коштів до державного бюджету, передбачити їх для завершення добудови ЗОШ № 5 цього року.

У Дрогобичі створено туристично-інформаційний центр

Відповідно до ухваленого минулого тижня рішення сесії Дрогобицької міської ради, у Дрогобичі створено промоційну інституцію – інформаційно-туристичний центр. До функцій центру входитиме, зокрема, надання комплексу послуг туристу від екскурсійного обслуговування до різноманітної інформації, створення позитивного іміджу Дрогобича як в Україні, так і за її межами, що, своєю чергою, сприятиме залученню нових туристів та інвестицій.

Розташують інформаційно-туристичний центр у Ратуші з безпосереднім входом з вулиці. Штат структури, на яку покладають великі надії в пожвавленні туристичних потоків до міста,налічуватиме дві особи. Працюватиме ТІЦ без вихідних. Наразі відбувається процес реєстрації центру.

Як відомо попередньо, дбати про туристичний престиж Дрогобича міський голова Тарас Кучма має намір доручити історику-краєзнавцеві Ігорю Чаві. Саме він очолить туристично-інформаційний центр. 

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар