КРЕМЛЬ ДОВІВ РОСІЮ ДО СТАГНАЦІЇ, БІЗНЕСМЕН?? ТІКАЮТЬ - ЕКСПЕРТ

КРЕМЛЬ ДОВІВ РОСІЮ ДО СТАГНАЦІЇ, БІЗНЕСМЕН?? ТІКАЮТЬ - ЕКСПЕРТ

2014-10-03 22:56:48

Бізнес в Росії практично перестав розвиватися, багато підприємців готові залишити країну.

 

Про це заявив відомий український політолог Олександр Палій в ефірі телеканалу БТБ.

 

«Герман Греф (голова правління Сбербанку Росії), зокрема, сказав, що зараз у бізнесменів головна тема розмови - не куди вкласти гроші, а в яку країну виїхати. Тобто зараз величезна кількість бізнесменів просто сидять на валізах, вже бізнес закривають в Росії, тому що немає зростання - тому нецікаво бізнес вести», - сказав він.

 

За словами Палия, економіка Росії зараз знаходиться практично у стані стагнації, її розмір - близько 2 трильйонів доларів, що майже у 8 разів менше, ніж економіка Євросоюзу. «Якщо В'єтнам зараз демонструє 8% росту економіки на рік, то це цікавіше для бізнесу, ніж Німеччина, де +2%. А якщо в Росії ріст +0,5% /- 0,5%, наступного року 0,3%, ще через рік 0,4% - це так їм за оптимістичним сценарієм прогнозує Світовий банк. Тобто це нічого - це стагнація», - сказав експерт.

 

При цьому Палий наголосив, що до такого стану призвели дії Кремля, який фінанси, отримані за енергоносії, витрачає не на реформування економіки, а на війну, чим викликає проти себе економічні санкції.

 

«Вони самі загнали себе в таку ситуацію, не реформуючись, витрачаючи ці гроші на війни. Тому що з 2000-го року по сьогоднs Росія заробила тільки на нафті 3,5 трильйона доларів. Це гігантська сума - цю гігантську суму вони невідомо куди проїли: доріг немає, освіти немає, медицини немає, армія є, але така собі - серйозна європейська армія швидко б впоралася з нею», - сказав він.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kreml_doviv_rosiyu_do_stagnatsiii_biznesmeni_tikayut___ekspert_1978024

джерело: Укрінформ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар