Головний слідчий Росії вирішив, що українська влада у "глибокій…"

Головний слідчий Росії вирішив, що українська влада у "глибокій…"

2015-08-21 18:11:51

Головний слідчий Росії вирішив, що українська влада у

Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін прокоментував заяву президента України Петра Порошенка про те, що "під час війни" російський та український народи не є братніми. "Українське керівництво давно вже знаходиться в глибокій ... і активно заманює туди весь свій народ", - написав Маркін у себе в Твітері.
Як відомо, у четвер, 20 серпня, Порошенко провів зустріч з громадськими діячами. На ній надзвичайний і повноважний посол України, колишній посол в США Юрій Щербак наголосив на необхідності покращення комунікації влади із суспільством. 
Він, зокрема, зазначив, що потрібно розвінчати "міфологеми Путіна" про те, що українці та росіяни - єдиний народ, а також про те, що Україна нібито перебуває під зовнішнім управлінням".
Президент Порошенко на це відповів: "Ви потрапили "в десятку". Немає у нас ніяких братніх народів під час війни. Існує єдиний український народ, який прямує в Європу, і є російський народ, який перебуває у глибокій кризі". 17 серпня президент Росії Володимир Путін в ході поїздки до Криму заявив, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням і назвав це принизливим для українського народу. Крім того, Путін назвав росіян і українців "одним народом".
 

джерело: ТСН


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар