Чи діє у Дрогобичі кримінальний кодекс?

Чи діє у Дрогобичі кримінальний кодекс?

2014-09-16 17:46:27

Доброго дня! У неділю 07.09.2014р., приблизно о 21.30 в смт. Меденичі порізали ножем хлопця. На даний час постраждалий знаходиться у реанімаційному відділенні Дрогобицької міської лікарні. Злочинця випустили під домашній арешт. 

У міліції справу фабрикують на самозахист, але це було сплановане вбивство, є багато доказів цьому. На жаль, Майдан у нашому житті нічого не змінив, адвокатів дрогобицьких найняти не можемо, бо кожного із них зразу ж підкуповують. Слідчий також працює "дуже добре". 

Надіємося на вашу інформаційну допомогу.

Додатково

На сьогоднішній день постраждалого перевезли на лікування до Львова. А ще я б дуже хотіла від постраждалого і його батьків подякувати хірургам Флюнту Івану Юліановичу і Денису Ростиславу Олексійовичу, вони витягли Андрія із того світу - без перебільшення. У нього були прорізані легеня, стравохід, шлунок, дихальні шляхи, кишечник, діафрагма в чотирьох місцях. П. Дениса батьки Андрія називають його хресним батьком. Ніколи не могла повірити, що лікарі так можуть ставитися до самого хворого і, взагалі, до ситуації, що склалася.

 
Марія

джерело: ДрогобичІнфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар