Бойкот Валєвської, або хто наврочив Палацу Культури у м.Трускавець

Бойкот Валєвської, або хто наврочив Палацу Культури у м.Трускавець

2015-04-21 18:37:14

Бойкот Валєвської, або хто наврочив Палацу Культури у м.Трускавець
20 квітня у місті Трускавець мав би відбутися концерт Наталії Валевської. Проте, завдяки діям небайдужим містян та активістів регіону захід відмінили.
 
Дирекція ЗАТ "Трускавецькурорт" вирішила ще раз "наступити на граблі": не вийшло з "Кроликами", то спробуємо з Валєвською. Проте, реакція містян на активістів регіону, зокрема й членів МГО "Український молодіжний прорив" цього разу була ще бурхливішою, аніж напередодні.  Замість того, аби відмінити концерт, працівники Палацу культури вийшли "відгавкуватися" за директора Кіселичника Михайла. На жаль, прикро здивував і заступник міського голови, котрий все шукав до чого б причепитися. І от перед входом з'явилися перші глядачі разом з ним - продюсером Наталії Валевської. За його словами, співачка виступала не на Антимайдані, а за єдину Україну під прапорами Партії Регіонів. Тому, аби швиденько перефарбуватися, продюсер зробив "хід конем" - запросив бійців АТО, котрі якраз перебувають на лікуванні у Трускавці, на концерт своєї підопічної.  А як виявилося пізніше, пан Володимир (той самий красномовний продюсер) не визнає ні військових, які захищають сувернітет України, ні Президента України... Найгіршим виявився той факт, що більшість відпочиваючих так і не зрозуміли причини примусової відміни концерту, їм аби "вечер хорошо провести".
 
Що ж, сподіваємося, що більше подібних випадків не виникне і дирекція ЗАТ "Трускавецькурорт" нарешті схаменеться та почне приводити до ладу імідж закладу.
Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив"

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар