Самбір отримав гуманітарну допомогу від польського міста-побратима Освєнцима

Самбір отримав гуманітарну допомогу від польського міста-побратима Освєнцима

2015-03-28 16:18:32

Самбір отримав гуманітарну допомогу від польського міста-побратима Освєнцима

Після офіційного звернення міського голови Самбора Львівської області Тараса Копиляка до польського міста-побратима Освєнцима звідти вчора надійшла гуманітарна допомога, загальна вартість якої понад 200 тисяч гривень.

Про це сьогодні, 28 березня, повідомив кореспондент ia zik

Польські друзі добре розуміють ситуацію, в якій через проросійську агресію опинилася Україна, тому й співчутливо поставилися до такого прохання самбірчан. В результаті сусіди самі привезли нові речі – зимовий одяг, білизну, взуття, засоби особистої гігієни, ковдри, карімати.

Гуманітарну допомогу зібрали жителі міста-побратима та члени Бєльсько-Живєцької філії фонду «Карітас», яка діє на території Освєнцимської парафії. Тут був навіть відкритий спеціальний банківський рахунок з позначкою «Самбір».

Отримана допомога призначена для вирішення певних проблем військових, які перебували на Сході в зоні АТО, а також біженцям із Донецької та Луганської областей, котрі через війну тимчасово замешкали в древньому галицькому місті.

За словами польських друзів, не вперше вони проводили збір коштів для жителів міста-побратима Самбора, але для вирішення потреб захисників територіальної цілісності України та переселенців накопичення фінансів проходило особливо активно.

джерело: зік.ю.ей


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар