З 12 травня глядачі з 20 міст України мають змогу побачити хореографічну виставу «Мавка.Шоу»

2023-05-11 23:51:37

З 12 травня глядачі з 20 міст України мають змогу побачити хореографічну виставу «Мавка.Шоу»

Вистава «Мавка.Шоу»

З 12 травня глядачі з 20 міст України мають змогу побачити хореографічну виставу «Мавка.Шоу». Серед міст, де заплановані покази шоу: Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Чернівці, Одеса, Житомир, Чернігів, Суми, Полтава, Кременчук, Кропивницький, Черкаси, Дніпро, Камʼянське, Рівне та Луцьк.

«Мавка.Шоу» - феєрична хореографічна вистава, яка була створена за мотивами українського мультиплікаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Це сценічна (театральна) адаптація мультиплікаційного фільму, у якій за допомогою хореографії та акробатичних номерів, доповнених закадровим голосом оповідача, історія, вже знайома глядачам фільму, розказана по-новому.  

Маленькі глядачі впізнають на сцені героїв мультфільму у нових образах. Серед них, окрім головних героїв – Мавки, Лукаша та Килини, буде і улюбленець малечі Жабокиць Квусь, і інші лісові мешканці. Для того, щоб образи героїв запамʼяталися і вразили не лише маленьких глядачів, а й вибагливих дорослих, команда художників розробила для акторів яскраві костюми та реалістичні маски, що поєднують у собі структури лісових елементів і підкреслюють унікальність мешканців Всесвіту Мавки. Доповнять образи неймовірні та технологічні аксесуари – креативні амулети-руни, розроблені спеціально для шоу.

Варто зазначити, що саундтреки, які вже полюбилися глядачам мультфільму Мавка, стануть основою видовищних хореографічних номерів.

В шоу беруть участь 9 професійних танцівників та повітряні гімнасти, які перевтіляться у мешканців міста й у героїв світу лісу з Всесвіту Мавки. Протягом 55 хвилин глядачі побачать яскраві хореографічні номери, акробатичні номери доповнені інтерактивними елементами, роботу артистів на повітряних полотнах та ременях, а також самі залучаться до подій, що відбуваються на сцені. 

«Мавка.Шоу» стане першим шоу, створеним на основі українського мультиплікаційного фільму, яке побачать за кордоном. Восени 2023 року покази шоу заплановані у Польщі, країнах Балтії, а перемовини з іншими локаціями ще тривають. 

Цей унікальний проєкт, створений українською командою в умовах війни, який поєднує у собі яскравість сімейного проєкту, українську класику та сучасність. Герої живуть у Всесвіті Мавки, створеному за мотивами драми-феєрії Лесі Українки, професійних українських акторів та танцюристів, які перевтіляться на сцені у нові образи та унікальний дух українського народу. 

Вперше «Мавка.Шоу» побачать глядачі з різних куточків України у травні 2023 року. А вже у жовтні шоу відправиться у гастрольний тур країнами Європи, серед яких Польща, Чехія та країни Балтії.

Детальніше: show.mavka.ua
 Прес-центр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +38 050 157 81 59+38 093 584 66 24, електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebook.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.

 

Copyright © 2023 Ukraine Crisis Media Center, All rights reserved.

Our mailing address is:

Ukraine Crisis Media Center

Ukrainian House
Khreshchatyk Vulytsia, 2, Shevchenkivskyi Raion, Kyiv

Kyiv 01001

Ukraine


Add us to your address book


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

джерело: власне