Юнаку призначили чотири роки ув’язнення, однак звільнили від покарання з іспитовим терміном

2021-05-12 14:58:40

Юнаку призначили чотири роки ув’язнення, однак звільнили від покарання з іспитовим терміном

Галицький районний суд виніс вирок одному зі студентів, що облив червоною фарбою пам’ятник Степанові Бандері на початку року у Львові.

Юнаку призначили чотири роки ув’язнення, однак звільнили від покарання з іспитовим терміном, повідомляє Zaxid.net.

У ніч на 5 лютого 2021 року двоє юнаків облили червоною фарбою пам’ятник Степанові Бандері. 11 лютого поліцейські затримали вандалів — студентів віком 19 та 24 роки з Хмельницької області, які навчаються у Львові.

Степан Бандера. Ціна Свободи

У процесі слідства з’ясувалось, що студентам заплатили по 1000 грн. за те, щоб вони облили пам’ятник фарбою. Поліція уже знайшла замовника злочину і проти нього ведеться окреме розслідування. Відомо, що він замовив осквернення пам’ятника Бандері через власну ідеологічну неприязнь. Майнову шкоду від дій вандалів оцінили у 7 100 грн.

29 квітня Галицький районний суд розглянув справу щодо одного із двох студентів Володимира Т. Хлопець визнав свою провину і підписав угоду з прокурором про визнання винуватості.

Злочини “братніх” московитів проти українців з 1169 по 1990 рр.

Згідно з цією угодою, Володимиру Т. призначили чотири роки позбавлення волі, але звільнили його від цього покарання з іспитовим терміном два роки. Це означає, що студент перебуватиме на волі, однак упродовж двох років має періодично з’являтися до органу пробації та повідомляти про зміну місця проживання, навчання та роботи.

Суддя Галицького райсуду Віталій Радченко затвердив угоду про визнання винуватості.

За матеріалами:

Логотип Українські новини

джерело: власне