В селі Уличне вшанували пам’ять

2019-08-05 19:54:41

 В селі Уличне вшанували пам’ять

Вже стало традицією в селі Уличне вшановувати пам’ять місцевого вчителя фізичного виховання Романа Черепущака та наставника футбольної команди «Карпати» Володимира Філяка, які були добрими організаторами футбольних зустрічей, навколо яких формувалися та зростали молоді талановиті уличнянські хлопці.
Пригадується, як на футбольні матчі сходилося пів села, щоб полюбуватися грою братів сім’ї Черепущаків: Степаном, Романом, Василем, Мироном та Богданом, які були окрасою місцевої футбольної команди.
За сприянням Володимира Філяка в Уличному мали змогу проявити себе Богдан Монастирський, Василь Дмитришин, Василь Бащук, Василь Волосецький, Михайло Віватенко, Ігор Білан та багато інших талановитих футболістів. Уличне жило футболом. В це мальовниче село неодноразово приїздили футболісти з польської Легніци, яких за українським звичаєм в Уличному зустрічали з хлібом і сіллю на вишитих рушниках. 
Цього разу в село Уличне на запрошення братів Михайла та Юрія Віватенків, Назара Костишина прибула молодіжна та доросла футбольна команда з Чехії, Хановіце, в якій знаходиться потужна деревообробна фірма «pfeifer», яка постачає свою продукцію по всій Європі. 
По завершенні футбольного турніру, в якому взяли участь ще юнацькі команди з міста Стебника та Доброгостіва відбувся товариський матч дорослих футболістів між гостями та місцевою командою.
Сільський голова Святослав Степанків вручаючи нагороди кращим висловив надію, що такі турніри є окрасою районних змагань і повинні відбуватися щороку. Гості, в свою чергу, від імені фірми «pfeifer» подарували місцевій юнацькій команді футбольний інвентар та запросили відвідати Чехію.
Анна Баневська
 

джерело: власне