Дрогобицька РДА має нового голову! Представлення Андрія Шевкенича!

2018-08-22 18:50:52

Дрогобицька РДА має нового голову! Представлення Андрія Шевкенича!

20 серпня, в районному народному домі відбулось офіційне представлення нового очільника Дрогобицької РДА Андрія Шевкенича.

Представляла нового голову районної адміністрації керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська, яка ознайомила присутніх з відповідним розпорядженням Президента України.

У своєму виступі Андрій Шевкенич дякував президентові за довіру та своєму попереднику Володимирові Шутку за зроблену роботу.

 

Модератор заходу Маріанна Вільшинська вирішила відійти від звичної практики та не кликати до мікрофону усіх голів міст, – мовляв, виступити повинні лиш бажаючі. Однак бажаючих виявилось ще більше. Виступали та вітали нового голову РДА голова районної ради Михайло Сікора, міські голови Трускавця, Дрогобича, Борислава, Стебника, обласний депутат Михайло Задорожний, депутат районної ради Руслан Цеслів та голова Асоціації сільських та селищних рад Дрогобицького району Степан Коваль.

Андрій Шевкенич доповнив когорту медиків, які обіймають керівні посади в Дрогобицькому районі. Міські голови Трускавця (Андрій Кульчинський), Дрогобича (Тарас Кучма), Борислава (Ігор Яворський) та Східниці (Іван Піляк) – медики за освітою. А тепер і головою РДА став медик Андрій Шевкенич (екс-очільник управління охорони здоров’я Дрогобича).

“Я звик багато працювати сам та ставити вимоги до тих, хто працює зі мною в команді. Якщо люди не встигатимуть за заданим темпом, то очевидно будуть кадрові зміни, так як завдань багато. Першочергово планую детально вивчити існуючий стан справ в районі. Серед питань, які потрібно вирішувати якнайшвидше – сміттєва проблема” – зазначив у коментарі “Трускавець онлайн” Андрій Шевкенич.

Не зважаючи на те, що міста, які територіально входять до Дрогобицького району мають обласне підпорядкування, кожен населений пункт безпосередньо залежить від тих процесів, які мають місце в районі. Трускавець – не виняток.

“Хоч ми курортне місто та місто обласного підпорядкування, ми також залежимо від того, що відбувається в Дрогобицькому районі, від того, що нас оточує. В першу чергу це логістика. Нам важливо, які будуть дороги, яке буде транспортне сполучення, чи зможуть люди нормально дістатись до нас. Тому ми мусимо вболівати разом за те, щоб район успішно розвивався” – наголосив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Андрій Шевкенич є заслуженим лікарем України. В минулому очолював управління охорони здоров’я виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Є депутатом Дрогобицької міської ради від політичної партії БПП «Солідарність».

Ніна Федько, фото Ярослава Грицика (“Галицька зоря”)

джерело: Truskavets ONLINE