Зустріч депутатів з виборцями

2018-05-14 13:07:42

Зустріч депутатів з виборцями

Зустріч депутатів з виборцями

13 травня 2018 року о 15 годині в приміщенні «Будинку вчителя» у Дрогобичі депутати дрогобицької міської ради від фракції «Громадянська позиція» зустрілися зі своїми виборцями.

З ініціативи голови фракції «Громадянська позиція» у Дрогобичі Тараса Демка розпочали захід з молитви за матерів і прочан, які в цей день вирушили на прощу до Грушева.

На зустрічі було порушено багато суттєвих питань стосовно життя міста Дрогобича.

Погані дороги, жахливий стан будинків не є корінням всіх проблем. Головною проблемою нашої спільноти є зневіра людей у владу, як центральну, так і місцеву.

Так, за словами керівника фракції Тараса Демка рівень життя дрогобичан у порівнянні з сусідами стриянами є нижчим на 1000 гривень, а рівень смертності у Дрогобичі перевершує народжуваність у 1.5 рази.

Депутат Роман Броницький назвав приміщення, які дрогобицька міська влада має наміри віддати у приватні руки і тим самим позбавити громаду міста законного права на їх використання.

Такими приміщеннями у Дрогобичі є: «Медична бібліотека» по вулиці Шевченка (стародавня австрійська будова), «Шкірвендиспансер» по вулиці Війтівська Гора, «Дитяча поліклініка» по вулиці Пилипа Орлика, «Дитяча інфекційна лікарня» по вулиці Козловського і ін.

Кадрова проблема призводить до так званого «ручного управління» персоналом, а тому у медичній і освітянській галузях повний провал, який потребує розумного керівництва.

Депутат Олег Балог наголосив на тому, що кожний громадянин держави має право на безкоштовне виділення земельних ділянок під побудову гаражів згідно ст.119;ст.120; ст.121 Земельного Кодексу України, але на сьогоднішній день на земельну комісію виносять лише ті земельні питання, які потрібно «протягнути» на сесії. В порушення Земельного Кодексу України міська влада Дрогобича надає земельні ділянки під гаражі в оренду.

Депутати висловили подяку голові ОСББ Галині Дячук і голові ОСББ по вулиці Крушельницького Надії Ушак за активну і плідну роботу з громадою.

Пані Орися Славич з вулиці Сагайдачного закликала всіх присутніх почати процедуру імпічменту дрогобицькому міському голові за його невиконання ним службових обов’язків.

Ремонт дороги – це не подвиг, це щоденна робота і за вивезення сміття не мають грамоти давати, бо всі платять за вивіз сміття.

Пан Володимир задав питання чому стільки років говорили про будівництво сміттєпереробного заводу, а зараз це питання замовчується?

Депутат районної ради від фракції «Громадянська позиція» Ігор Гук висловив переконливі пропозиції щодо зменшення об’єму сміття за рахунок збільшення кількості контейнерів і роздільного сортування відходів.

Журналістка Анна Волошин наголосила, що вже більше року по вулиці Куліша не працює каналізація, а дрогобицький міський голова пообіцяв завершити ремонт цієї вулиці до кінця цього року. В зв’язку з ремонтом вулиці Грушевського не продумано і не попереджено пасажирів про зміну руху транспорту по вулицях Володимира Великого та Стрийській, що було би доречно і зручно для пасажирів.

Також було піднято виборцями питання екологічної ситуації міста, де хаотично вирубуються здорові дерева, що являються легенями міста, а також відсутність лавок для відпочинку по місту. На вирубку дерев дає дозвіл екологічна інспекція і тільки після цього міський голова може видати розпорядження на вирубку дерев.

А ще нагальною проблемою в нашому  місті є розпродаж алкоголю та тютюнових виробів крамницями в нічний час і функціонування ігрових автоматів, в яких люди падуть на «суспільне дно».

Голова фракції «Громадянська позиція» у дрогобицькій міській раді Тарас Демко запросив всіх жителів міста до активної і плідної співпраці.

Свідками заходу були:

Лада Квітнева

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією