Поважний дідусь, депутат трьох скликань в селі Монастирець-Лішнянський вимагає 100 000 гривень

2018-03-01 20:44:07

Поважний дідусь, депутат трьох скликань в селі Монастирець-Лішнянський вимагає 100 000 гривень

у Дрогобичі продовжуються розправи над журналістами

Дивно, до чого може дійти людська розбещенність. Якщо ти депутат, значить можеш заробляти на безглуздих звинуваченнях на адресу журналістів?

Якщо Василь Іванович Лисовець є депутатом села трьох скликань, приймає активну участь у громадському житті свого села та громадах, є членом церковного комітету і його дружина теж поважна панна, це не виключає факту зловживань алкоголем і веденням асоціального способу життя їхнього сина Романа. 

Звичайно, батькам тяжко усвідомлювати, що їхні діти не є такими, якими їх би хотілося бачити.

А навіть зазвичай так ведеться останніми роками в Україні - якщо тато депутат - діти використовують це і займаються тим, чим забажають.

Діти депутатів частіше порушують права інших людей, займаються насильством в родинах, вони впевненні, що їх тато завжди "прикриє" бо він має можливості це зробити.

Так і сталося у родині Василя Івановича Лисовець.

Достовірно, дідусь тяжко хворого на парез ніг дрогобичанина Василька Лисовець всіма способами намагається зупинити збір коштів на лікування.

Це є якесь божевілля, людина не розуміє, що не все що вона хоче може бути виконано, може бути інакше ніж вона собі мислить.

Василь Іванович Лисовець займається перешкоджанням журналістській діяльності, вимагає в редакції зняти оголошення про збір коштів свого внука, погрожуючі розправою, подав позов до суду, в якому стверджує, що редакція збирає кошти на потреби газети, що є суцільною неправдою і не відповідає дійсності. 

Редакція газети жодних грошей не збирає, лише розмістили оголошення щоб хоч чимось допомогти хворій дитині, а у відповідь отримали від дідуся, Василя Івановича Лисовець позов, ціна якого складає 100 000гривень і судові витрати.

В позові дідусь Лисовець стверджує, що він не збирає коштів, це так і є, бо до редакції про розміщення оголошення безпосередньо зверталась прабабуся Василька Люба, яка до сих пір займається збором коштів на лікування цієї дитини.

Редакція щоро надіється, що у дідуся Лисовець запанує здоровий глузд і ті гроші, які він збирається витрачати на докази у судовому порядку своїх безпідставних звинувачень на адресу редакції перерахує на рахунок мами тяжко хворого Василька, свого внука.

Анна Баневська

 

 

джерело: перевірено редакцією