Водіі маршруток не виконують Чинне законодавство України

2017-11-28 19:35:16

Водіі маршруток не виконують Чинне  законодавство України

 

 У місті Дрогобичі водії маршруток чинять самосуд над пільговиками, прикриваючись прихильністю голови міста.

Неодноразово до редакції звертаються ображені люди, які не в змозі скористатися гарантованими їм пільгами на проїзд у міському транспорті.

Образа, гнів, пригніченність, розчарованість - це ті почуття, які отримують пільговики у Дрогобичі.

Листи-скарги на ім'я міського голови в кращому випадку отримують відписки, а є й таки відповіді, в яких недвузначно дають зрозуміти пільговикам, що їх немає кому захищати у Дрогобичі. У Дрогобичі міська влада покриває водіїв-порушників.

А тому, маємо за обов'язок повідомити про таку ситуацію, яка потребує негайного втручання з боку небайдужих і спроможних до захисту прав людей, а саме пільгових категорій у Дрогобичі.

До того ж є посилання на відповідні статті Чинного Законодавства України.

Ст. 38-1 ЗУ Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні від 21.03.1991 № 875-xii Закон України Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні Стаття 38-1 Коментар - Законодавство України 2017 рік. У м. Львові інваліди їздять громадськім транспортом безплатно, незалежно є чи ні в ньому пенсионери, а в м. Дрогобичи, Львівської обл. інваліди, як що в маршрутці знаходяться пенсіонери, не мають право іздити по своїх пільгах, приходиться платити за проїзд, а на пільгових місцях для інвалідів сидять не інваліди, пенсіонери. Як що інвалід не захоч

Докладніше

http://kodeksy.com.ua/pro_osnovi_sotsial_noyi_zahiwenosti_invalidiv/statja-%20%20%2038-1.htm

джерело: перевірено редакцією