Юрій Гарник, 55-річний ювілей: "Душа - немов рояль"

2016-11-29 18:38:16

Юрій Гарник, 55-річний ювілей:

«Душа – немов рояль» - під такою назвою 16 жовтня 2016 року у Народному домі села Раневичі Дрогобицького району відбувся ювілейний літературно-музичний вечір лауреата та переможця літературних конкурсів, поета Юрія Гарника. Юрію Миколайовичу нещодавно виповнилося 55, і дев'ять років тому поет поринув у активне творче життя. Він - і музиант, і талановитий поет, і співак.
Цього дня зі сцени лунала прекрасна поезія як вустами самого ювіляра, так і у виконанні учнів Дрогобицької ЗОШ №8, а також авторська поезія знаного дрогобицького поета Степана Якима, який прочитав вірші зі своєї нової збірки «Ми лиш в гостях на цій землі». Солов'їна українська пісня у виконанні солістів зразкового гурту «Прикарпатські музики» Дрогобицької музичної школи №1 під керівництвом заслуженого діяча естрадного мистецтва України Романа Ілика заворожувала численних глядачів.
Привітали з ювілеєм Юрія Гарника керівник народного самодіяльного театру «Сурмач» Варвара Котович, заслужений діяч мистецтв України, головний редактор радіо "Франкова земля", віце-президент Дому Європи у Києві, поет-пісняр Йосип Фиштик, громадський діяч Оксана Рудавська, письменниця, мисткиня та педагог, вчителька української мови Дрогобицької ЗОШ № 10 Галина Жубіль, журналіст, член Національної спілки журналістів України Юрій Федчак, композитор та поет Василь Сторонський, сільський голова Раневич Ігор Гірчак та інші.
Завершуючи літературно-музичний вечір, ведуча Роксолана Яцків подякувала всім учасникам, гостям та глядачам і побажала пану Юрію міцного здоров’я та нових творчих злетів.

джерело: Forte-медіа