Дрогобичанина відзначено Міністром юстиції України

2016-09-03 21:17:27

Дрогобичанина відзначено Міністром юстиції України

З нагоди Дня українського нотаріату, згідно з наказом від 31 серпня № 4369/к Міністра юстиції Павла Петренка шістьох нотарів було нагороджено заохочувальною відзнакою Мінюсту – Подякою цього відомства

Про це повідомляє сайт Міністерства юстиції.

Серед відзначених – уродженець Дрогобича, син знаного адвоката Льва Павловича Фріса Павло Львович Фріс – приватний нотаріус Яремчанського міського нотаріального округу Івано-Франківської області.

Також наш краянин знаний не лише в Україні як науковець-правник, доктор юридичних наук, завідувач катедри кримінального права Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Відзнаку вручають за багаторічну сумлінну працю, значний особистий вклад у розвиток нотаріату України та з нагоди професійного свята – Дня нотаріату.

Ми щиро вітаємо Павла Львовича, котрий і нині підтримує тісні контакти з містом дитинства й – що неабияк нас тішить – з редакцією «Майдану» й зичимо шановному пану Павлові міцного здоров’я, наснаги, гараздів і подальших успіхів у науковій і правничій діяльності! Добра Вам, високо достойний краянине!

Довідка:

Павло Фріс – доктор юридичних наук, професор, завідувач катедри кримінального права національного університету імені Стефаника.

Народився шостого липня 1949 року  в Дрогобичі.
1972 року  закінчив юридичний факультет Львівського національного університету  ім. І. Франка.
Від  1972 до 1973 року  проходив службу в лавах Збройних Сил на посаді  . слідчого військової прокуратури гарнізону.
До 1975 року  працював в органах державної виконавчої влади та на посаді завідуючого лабораторією Івано-Франківського педагогічного інституту імені В. Стефаника.
Від 1975 до  1990 року працював у Івано-Франківській спеціальній середній школі міліції МВС СРСР на посадах викладача, старшого викладача.
Від 1990 року – доцент Івано-Франківського педагогічного інституту імені Василя Стефаника.

Від  1992 року   працює на юридичному факультеті (від 2002 року – Юридичному інституті) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  на посадах доцента катедри теорії та історії держави та права, доцента катедри кримінального права та процесу, професора катедри кримінального права і процесу, завідувача катедри кримінального права.

Основними напрямами наукових досліджень Павла Фріса-науковця  є проблеми теорії кримінального права, кримінально-правова політика, філософія кримінального права. Павлові  Фрісові належать понад 200 наукових праць, серед найважливіших з яких монографії «Кримінально-правова політика Української держави: теоретичні,історичні та правові проблеми» (2005 р.); «Нарис історії кримінально-правової політики України» (2005р.); «Порівняльне кримінальне право Республіки Польща та України в контексті Європейського Союзу» (у співавторстві — 2007 р.); «Політика у сфері боротьби зі злочинністю і права людини» (2009 р.), «Застосування ОВС норм та інститутів кримінального та адміністративного права під час проведення Євро 2012» (у співавторстві -2012 р.) «Правова доктрина України» (у співавторстві – 2013 р.), а також низка підручників та навчальних посібників,найвідомішим з яких є підручник з Загальної частини кримінального права України (друге видання – Київ: Атіка, 2009. – 512 с.).

джерело: Майдан газета