Дрогобиччина: Пожежа в готелі “Женева” у м.Трускавець: згорів один з номерів

2016-02-27 18:22:01

Дрогобиччина: Пожежа в готелі “Женева” у м.Трускавець: згорів один з номерів

 26 лютого, в санаторії “Женева” сталась пожежа. В ході її ліквідації було врятовано будівлю санаторію та виведено на вулицю 12 відпочивальників, які могли постаждати від задимлення.

 

Пожежа виникла в одному з номерів готелю на четвертому поверсі. Вогонь швидко захопив електроприлади та побутові речі, які знаходились в номері. Помітивши дим, адміністратор санаторію Хорошковська одразу ж викликала пожежну.

Однак, за словами начальника Трускавецького МВ ДСНС Миколи Лучковського, перший підрозділ ДПРЧ, під керівництвом Гординського В. І., стикнувся зі спротивом охорони, яка перешкоджала діям рятувальників. “В цей час, в небезпеці, в задимленому приміщенні, перебували відпочивальники” – зазначив Лучковський.

Однак пожежники таки виконали свою роботу. Ланка газодимозахисної служби вчасно вивела на свіже повітря 12 відпочивальників. Спільними зусиллями 12-ти співробітників ДСНС, залучивши 3 одиниці техніки для гасіння пожежі, будівлю санаторію було врятовано.

12746363_1033216090057276_1902307565_n

Від вогню постраждали побутові речі в номері, ліжко, стіни, стеля, тумбочка, телевізор. На щастя, ніхто з присутніх у санаторії людей не постраждав.

Нагадаю, що “Женева” роками ігнорувала заходи протипожежної безпеки. Через що, наприкінці минулого року, рішенням суду, керівництво санаторію зобов’язували зупинити його функціонування.

Ніна ФЕДЬКО

джерело: Трусквець он-лайн