«Гарна» перспектива на вихідні для трускавчан: води не буде - до криниць шикуються черги (відео)

2016-02-27 18:18:15

«Гарна» перспектива на вихідні для трускавчан: води не буде - до криниць шикуються черги (відео)

Надзвичайна ситуація з водопостачанням міста-курорту учора ввечері отримала своє продовження. На будівельному майданчику на вул. Стуса знову відбувся зсув грунту, пошкодивши магістральний водопровід. Його відремонтували лише день тому, відновивши 10 м  труби  ДУ-500. Тоді за попередніми підрахунками водоканалу, забудовник «Зелений двір» наніс матеріальних збитків  майже на 200 тисяч гривень: представники фірми частково компенсували втрати, закупивши необхідне обладнання для ремонту магістралі.

 І от чергова аварія. Ситуацію значно ускладнює той факт, що поряд з водогоном проходить газова труба. Сьогодні вранці працівники міського водоканалу приступили до ремонтних робіт, проте змушені були їх призупинити. До міського відділу поліції зателефонували мешканці цього мікрорайону і повідомили, що у квартирах чути запах газу; виникла підозра, що пошкоджено газову трубу. Тож на місце надзвичайної події прибули правоохоронці, ем-ен-есники та аварійна служба газової мережі. Після того, як з’ясували,  що газову трубу, на щастя, не пошкоджено, працівники водоканалу взялися за ліквідацію аварії. 

Воду трускавчанам розвозять місцеві надзвичайними, наголошуючи, що вона є технічною через те, що машини не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам для транспортування питної води. Сформовано графік подачі її у мікрорайони міста. Проте води, що привозиться зі Стебника, катастрофічно не вистачає, тож трускавчани рятуються власними силами – до криниць шикуються  черги.

Жодних прогнозонів стосовно того, коли буде відновлено водопостачання міста-курорту ні заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, ні директор трускавецького водоканалу Володимир Возняк не дали. Виглядає на те, що ці вихідні  трускавчанам доведеться провести без звичного комфорту. 

Відсутність належного водопостачання перетворюється у  хронічну проблему  Трускавця. Знаючі люди стверджують: у трускавецькій мерії планують відновити жорсткий графік подачі води у мережу: по декілька годин вранці і ввечері, який діяв за часів керування містом Лева Грицака. До цього новоспечених керівників міста спонукає неспроможність вирішити гордіїв вузол проблем, пов’язаних з водопостачанням Трускавця. 

Галина УЛ?НЕЦЬ

джерело: Джерела Трускавця