У Дрогобичі розпочалися австрійсько-українські зустрічі

2015-04-29 12:55:00

У Дрогобичі розпочалися австрійсько-українські зустрічі

27 квітня, у Дрогобичі в державному педагогічному університеті ім. І.Франка розпочалися австрійсько-українські зустрічі «Міжкультурний діалог у світлі австрійсько-української історії».

Зустрічі організувала австрійська бібліотека у Дрогобичі. Його учасників привітали і побажали плідної праці ректор вишу доктор Надія Скотна і директор австрійського культурного форуму доктор Якуб Форст-Баттальї.

Форум триватиме три дні. У його програмі  - цікаві доповіді, презентації книжкових видань, літературні читання, дискусії і т.п.

Сьогодні учені двох країн вели мову про культурну спадщину і культурну пам’ять: історичні, дипломатичні та моральні аспекти; галицький філантропонізм кінця 19-20 ст.; про штуку перекладання Івана Франка та ін.

Насиченими будуть і наступні дні роботи форуму. Зокрема, учасники зустрічей на прикладі Стрия проаналізують архітектурні та культурні контрасти одного міста.

 

джерело: Дрогобицьке земляцтво