Гомін Галичини
Запит щодо підтримки петиції "Герой України" (посмертно) Горбунову Андрію Юрійовичу

Запит щодо підтримки петиції "Герой України" (посмертно) Горбунову Андрію Юрійовичу

2024-01-01 23:18:15

Запит щодо підтримки петиції "Герой України" (посмертно) Горбунову Андрію Юрійовичу

Публікуємо запит щодо підтримки петиції для шановного читача газети "Гомін Галичини" який редакція нещодавно отримала: 

Пишу вам з важливим запитом щодо підтримки ініціативи щодо присвоєння звання "Герой України" (посмертно) Горбунову Андрію Юрійовичу.

Посилання на інформацію у Facebook: https://www.facebook.com/IlyaWalter/posts/pfbid0JNdj73kGmWi8c44mdT8ZcPHnwnRskGH66YocWb53QCzt4eVvPu4f5kN5bLAHF2Eml

Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/211200

Буду вдячний за вашу підтримку. "Нещодавно втратили Героя - бійця роти вогневої підтримки 3-го десантно-штурмового батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, Горбунова Андрія Юрійовича. Він був призваний до лав ЗСУ 11 січня 2023 року та воював на Запорізькому напрямку.

Андрій отримав медаль «Незламним Героям російсько-української війни» за віддану службу та захист Батьківщини. 20 листопада 2023 року він прийняв на себе удар ворожого FPV-дрона в районі н.п. Мала Токмачка, Запорізької обл., врятувавши життя 4 бійцям, які отримали контузії, але сам отримав несумісні із життям поранення. Андрію було лише 23 роки, у нього залишилась лише мати та молодший брат, який також служить у складі 148-мої окремої артилерійської бригади ДШВ Збройних Сил України.
Прошу вас підтримати петицію про нагородження Андрія Юрійовича званням "Герой України" (посмертно) в якості Верховного Головнокомандувача. Це мінімальний вираз поваги до його величної жертви та визнання його вагомого внеску у захист нашої країни.
Підтримати петицію можна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/211200
Будь ласка, долучайтеся та допомагайте поширювати це повідомлення серед усіх, кому не байдужа доля справжніх героїв нашої країни.
 
  більше фото натисни тут:

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар