Підприємці України / #SaveФОП - відкритие звернення

Підприємці України / #SaveФОП - відкритие звернення

2021-02-16 22:16:39

Підприємці України / #SaveФОП - відкритие звернення
МИ ГОТОВІ ПІТИ З МАЙДАНУ ...
ЗАЯВА РУХУ #SaveФОП
📍Зовнішні і внутрішні вороги українців і України намагаються дестабілізувати ситуацію в країні будь-якою ціною. Прикриваючись вишиванками вони хочуть зганьбити пам‘ять Героїв Небесної сотні і дискредитувати протест підприємців за конституційні права та свободи.
📍Більше 60 діб фізичні особи-підприємці (ФОП), стоячи на ногах, на морозі, під відкритим небом, на вітрах, під дощем і снігом, в принизливих умовах: без туалету і обігріву - мирно протестують на Майдані Незалежності в Києві, за право на працю, за право на підприємництво для кожного українця.
📍З вересня 2019-го по всій країні в чисельних мітингах, протестах, акціях і пікетах - ФОПи намагаються переконати владу зберегти спрощену систему оподаткування, обліку та звітності; зберегти єдину можливість для кожного українця відкрити власну справу з кишенькових грошей, незважаючи на наявність освіти, фаху чи досвіду. Зберегти єдину можливість провадити бізнес без корупційної складової, майже не контактуючи з вбивчою і репресивною податковою системою України.
☝️Наш протест - це кістка в горлі корупціонера у владі; наш протест - це продовження боротьби Героїв України за права і свободи, які гарантовані Конституцією України і які ганебно порушуються владарями.
📍Можновладці у будь-який спосіб хочуть прибрати наш протест. Нас били, калічили наших жінок, нищили і викрадали майно Руху, але ми продовжуємо боротьбу незважаючи на жорсткі перепони.
☝️Більшість з нас є учасниками буремних подій 2013-2014 років, ми волонтери, серед нас добровольці, які в тому числі отримали поранення, як під час Революції Гідності, так і на фронті.
✊Ми справжні патріоти, бо ми, ФОПи, попри активну громадську позицію щоденно своїми справами розбудовуємо Україну, ми генеруємо валовий дохід країни, ми легальні підприємці, які наповнюють бюджет і саме ми утримуємо податками армію, утримуємо систему охорони здоров‘я, пенсіонерів, немічних, геть усе!
☝️Ми не бажаємо іти в тінь куди нас заганяють Гетманцев і касова мафія. Ми хочемо і надалі чесно та прозоро платити податки для того, щоб держава Україна існувала і, врешті-решт, розквітла.
❗️Ми шануємо пам‘ять і справи усіх хто боровся за українців і Україну, бо МИ - УКРАЇНЦІ, українці без бравад і понтів, без кичення вишиванками, без постійного галасу навколо патріотизму.
❗️МИ ЗШИВАЄМО УКРАЇНУ! Зшиваємо занедбану і пограбовану країну українців. Зшиваємо незважаючи на релігійні розбіжності, незважаючи на політичні уподобання, незважаючи на те, яка мова для кожного з нас рідна, ми зшиваємо Україну на базі підприємництва, зшиваємо щоб Україна була, для нас, для наших дітей і для наших нащадків.
☝️Останні дні псевдопатріоти гучно вимагають від нас звільнити Майдан Незалежності з 18 по 20 лютого, звинувачуючи нас в тому, що ми не шануємо Героїв Небесної сотні. Важливо, що з 18 по 20 лютого на Майдані Незалежності під стелою де ми мирно стоїмо з протестом на 20м2 з шалашем в якому кухня, не планується проведення будь-яких жалобних чи поминальних заходів. Заходи приурочені пам’яті Героїв Небесної сотні заплановано в Михайлівському соборі і на Алеї Небесної сотні.
📍18 - 20 лютого актив Рух #SaveФОП планує шанувати Героїв Небесної сотні на Майдані без музики, мітингів і галасу. Ми бажаємо тихо віддати шану Героям України квітами, молитвою і своїм мовчазним протестом на знак того, що боротьба і смерть патріотів не була даремною. Справа Героїв жива і ми мусимо вибороти свободу, волю і гідне життя в Україні, мусимо вибороти все те, чого так прагнули Герої Небесної сотні, все те, за що вони віддали свої життя.
📍До Руху #SaveФОП надходять численні погрози і ми знаємо про заплановані провокації. Ми не боїмося покидьків, але переймаємось країною і вважаємо здоров‘я та життя кожного українця найвищою цінністю. Ми готові тримати оборону, боротись і якщо треба то і наступати, але в такі жалобні роковини наша принциповість може бути використана виродками і ворогами.
☝️Поліція звернулась до Руху #SaveФОП з проханням згорнути тимчасово наш протест для упередження провокацій. І хоча віра до правоохоронців у активістів Руху мізерна, бо нам постійно чинились перепони, ми розуміємо їх занепокоєність.
❗️Відтак, ми заявляємо про готовність призупинити нашу акцію «Податковий майдан «Рух #SaveФОП за конституційні права та свободи» на Майдані Незалежності з 18 по 21 лютого включно, за умови можливості поновлення протесту після 21 лютого.
МИ ГОТОВІ ПІТИ З МАЙДАНУ, ЩОБ ПОВЕРНУТИСЬ І ПЕРЕМОГТИ!
☝️За умови надання Руху #SaveФОП публічних гарантій офіційними представниками Національної поліції України, щодо поновлення нашого протесту в форматі не меншому за існуючий(шалаш 4м х 8 м), генератор, прапори і атрибутику на перилах коло стели) ми готові зняти існуючий шалаш і усю атрибутику акції до 18.02.21.

❗️Рух #SaveФОП, за умови публічних гарантій від Поліції (

), планує поновити акцію і встановити шалаш(4м х 8м), генератор, прапори, атрибутику Руху #SaveФОП 22.02.21. При цьому просимо поліцію не чинити 22-23 лютого перепони і дозволити нам встановити два біотуалети в провулку за консерваторією, щоб учасники акції нарешті могли в людських умовах справляти фізіологічні потреби.

✊Підприємці - це стовпи державності. Без підприємництва не може бути сильної, безпечної і перспективної держави з заможніми, здоровими і щасливими громадянами.
за матеріалами:
#SaveФОП - #SaveUKRAINE
Голова Руху #SaveФОП Сергій ДОРОТИЧ
233Ви, Inna Romantsova та ще 231
33 коментарі

62 поширення

 

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар