Ієронім написав лист в якості глави Священного Синоду церкви від імені всіх 96 грецьких єпископів

Ієронім написав лист в якості глави Священного Синоду церкви від імені всіх 96 грецьких єпископів

2020-04-27 22:38:33

Ієронім написав лист в якості глави Священного Синоду церкви від імені всіх 96 грецьких єпископів

Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім направив прем’єр-міністру лист з проханням відкрити церкви

Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім направив прем’єр-міністру лист з проханням відкрити церкви для віруючих, за умови, що будуть дотримуватися правила соціального дистанціювання, прийняті в зв’язку з пандемією.

Ієронім написав лист в якості глави Священного Синоду церкви від імені всіх 96 грецьких єпископів. При цьому Критська церква направила окремий лист міністру освіти і релігії з проханням зробити те ж саме. Запит надійшов на тлі повідомлень про те, що в неділю кілька віруючих відкрили храми, дотримуючись обмежень напередодні Великодня і під час свят.

За повідомленнями, в рядах церкви є розчарування тим, що відкриття церков не входить в трьохетапний план поступового зняття обмежень, які, як очікується, будуть оголошені Міцотакісом на цьому тижні. Кажуть, що дозвіл співачці Алкісті Протопсалтом зробити поїздку з виступом по Афінам на відкритій платформі загострило почуття несправедливості серед віруючих.

Митрополит заявив, що шоу співачки було невиправданим через кілька днів після того, як священнослужителі не змогли провести традиційні виноси плащаниці в Страсну п’ятницю.

Єпископ Іеріссос Феоклітос зробив аналогічний коментар, заявивши, що “спроби держави нав’язати свої правила церкві не пройдуть”.

У своєму листі, Ієронім звертається до Міцотакіса, як до “вірного християнина”, і звертає увагу на той факт, що церква дотримувалася обмеження на Великдень, традиційно найважливіше релігійне свято для християн. Незважаючи на потужний тиск з боку радикально налаштованих священнослужителів з вимогою відкриття церков. Він також попросив прем’єр-міністра включити церковне питання в плани пом’якшення карантину.

джерело: юей.ін.гр


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар