Коронавірус таки добрався до України. Перша людина з поставленим діагнозом – житель Чернівців, який повернувся з Італії. Він у місцевій інфекційній лікарні у стабільному стані, дружина хворого перебуває в ізоляції в квартирі. Також ізольовано чотирьох прикордонників.
Чи варто панікувати? Однозначно ні:
Лише 20% хворих переносять хворобу у важкій формі
Лише 3% потребують реанімації
Помирає 3,3% хворих
В Україні близько 12-ти тисяч місць в інфекційних стаціонарах
Близько 2-х тисяч лікарів-інфекціоністів
5 тисяч спеціально підготовленого медперсоналу
Є тест-системи, результат за 5-6 годин
А значить ретельно мий руки, дбай про харчування і відпочинок, вчасно звертайся до лікарів і зберігай здоровий глузд і гумор.