Гомін Галичини
Спартакіада Дрогобицького району з волейболу

Спартакіада Дрогобицького району з волейболу

2020-02-17 14:13:14

Спартакіада Дрогобицького району з волейболу

Спартакіада Дрогобицького району з волейболу, яку проводить Дрогобицька районна організація ВФСТ «Колос», АПК України за сприянням районної ради та райдержадміністрації визначила призерів змагань. В спортивному залі Вищого професійного училища № 19 фіналістів груп кущових змагань заздалегіть було розподілено на дві групи, по три команди, надавши можливість зустрітись командам двічі. Але в останню мить відмовилися від участі волейболісти Меденицького ОТГ та не прибула команда волейболістів села Ясениця. Тому було прийнято рішення розіграти призові місця по коловій системі.

Як й передбачалось, абсолютний переможець Спартакіади по волейболу визначався у фінальній грі між Лішнею (орг.Микола Гуняк) та Підбужанами (орг. Василь Степаник) які по ходу змагань не залишили шансів молодим, перспективним волейболістам з Верхнього Дорожова (орг.Ігор Камінський) та гірській команді з Довгого Гірського (орг.Петро Яворський). У фіналі, волейболісти селища Підбуж зуміли навязати свій стиль гри, схилити терези перемоги на свою користь у перспективної команди с. Лішні з рахунком 2:1.

Вручаючи нагороди голова РО ВФСТ «Колос» АПК України, Василь Кобільник висловили впевненість, що волейболісти району не зупиняться на досягненому та зуміють розіграти ще кубок пам'яті одного з найкращих людей району М. Берка. Організатори названих команд, за організацію команд на змагання, отримали памятні відзнаки а кращі гравці -  Іван Міщатин, Борис Дрозл (Довге), Михайло Грицай (Дорожів), Микола Християнин, Андрій Кміть, відомі в районі футболісти Марян Маменко, Володимир Собко (Лішня), Орест Бокач, Віталій Гузан, Василь Писко, Михайло Кенц (Підбуж) нагороджені пам'ятними медалями. Найкращим та багатообіцяючим гравцем змагань визнаний перспективний Андрій Бейба з Верхнього Дорожова.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку директору Вищого професійного училища № 19 Володимиру Маринкевичу та викладачу фізичного виховання Миколі Гуняку за всебічну підтримку та порозуміння у проведені спортивного заходу.

Анна Баневська

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар