Д??ТЯЧ??Й ШАХОВ??Й ТУРНІР ДО ДНЯ СВЯТОГО М??КОЛАЯ

Д??ТЯЧ??Й ШАХОВ??Й ТУРНІР ДО ДНЯ СВЯТОГО М??КОЛАЯ

2019-12-25 09:01:30

Д??ТЯЧ??Й ШАХОВ??Й ТУРНІР ДО ДНЯ СВЯТОГО М??КОЛАЯ

 21 грудня, у приміщенні актового залу ремонтного вагонного депо Дрогобича відбувся завершальний у цьому році дитячий шаховий турнір до Дня Святого Миколая. У змаганнях взяли участь початківці та шахісти 3 та 4 розрядів
Змагання організоване Дрогобицькою дитячою шахово-шашковою академією спільно з Дрогобицьким ШШК «Софія» та зібрало найкращих шахістів у цьому році. 
Головний суддя та організатор змагань – Володимир Кузик (м. Дрогобич). Загальна кількість учасників – 37 (з Дрогобича, Східниці, Борислава, Самбора, Михайлевич, Раневич, Дережич).
Змагання відбувалися за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 10 хвилин +5 секунд за хід на партію кожному з учасників.
🏆За підсумками змагань чемпіоном турніру став Буцяк Ян. 
 Срібний призер – Мелько Назар; бронзову нагороду здобув Осадчий Роман (усі – з Дрогобича).
 В шестірку призерів увійшли також Лучкевич Олександр, Пінчак Захар та Кушнір Юрій.
 Серед юнаків 2012 року народження і молодші найкращими стали дрогобичани: Гринюк Тетяна, Вошик Назар та Музичко Данило.
 Серед дівчат призерами стали: Данилюк Софія –переможець (Дрогобич), Пронь Олена зі Східниці та Мазурик Надія з Михайлевич.
 Серед четверторозрядників перемогу святкує Ковба Богдан з Дрогобича; другу сходинку посів Дзівульський Денис з Борислава, а третє місце здобув Берчук Артем з Дрогобича.
 Серед початківців призові місця розділили: Порохня Анастасія, Чайка Віталій (обидва – з Дрогобича) та Терлецький Назар з Борислава.
На урочистому закритті змагань переможці та призери було нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними призами. Крім цього, всі учасники були нагороджені призами.
Увага❗️ Наш наступний шаховий турнір 3-го етапу Кубку ШШК «Софія» серед дітей відбудеться наступного року – 25 січня.
Дякуємо всім!

джерело: Софія


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар