12 - 14 вересня у Будинку кіно вперше відбувся "Кіноогляд Сучасного Українського Кіна"

12 - 14 вересня у Будинку кіно вперше відбувся "Кіноогляд Сучасного Українського Кіна"

2019-09-17 23:56:34

12 - 14 вересня у Будинку кіно вперше відбувся

Переможці Кіноогляду СУК 2019

12 - 14 вересня у Будинку кіно вперше відбувся "Кіноогляд Сучасного Українського Кіна". Увечері 14 вересня стали відомі імена володаря Гран-прі та переможців у чотирьох категоріях: ігрове, документальне, експериментальне кіно та анімація.
 
Кіноогляд Сучасного Українського Кіна – це триденний кінозахід, спрямований на відкриття нових імен в українському кіно серед студентів, випускників, дебютантів.
 
Гран-прі Кіноогляду отримала короткометражна анімаційна стрічка «Сама собі тут»   молодої режисерки анімації Анни Дудко. Вона отримала сертифікат на 20000грн на послуги kwa sound production.
 
 Переможцями Кіноогляду 2019 у чотирьох категоріях стали:

  • Найкраще документальне кіно - “Ім'я моє тобі залишу”, режисерка Олександра Панченко;
  • Найкраще ігрове кіно – “Піца, Паста і Баста», режисерка Валерія Ободянська;
  • Найкращий анімаційний фільм – «Сама собі тут», режисерка Анна Дудко;
  • Найкраще експериментальне кіно – “lover”, режисер Матвій Кішак.

Спеціальну відзнаку від громадської організації «Сучасне Українське Кіно» та сценарного курсу «Тераріум» отримав ігровий короткометражний фільм «mute» режисера Кирила Земляного. Переможець отримав змогу безкоштовно пройти курс навчання на платформі для сценаристів "Тераріум".
 
Також у рамках фестивалю відбувся Інтенсив кінокритиків, на якому 9 відібраних студентів навчалися писати рецензії у українських кінокритикинь:

  • Дарія Бадьор - редакторка відділу "Культура" онлайн-видання lb.ua, голова селекційної комісії кінофестивалю "Київський тиждень критики", членкиня ФІПРЕССІ,  співзасновниця ГО "Спілка кінокритиків України";
  • Анна Дацюк -  лекторка, випусковий редактор ресурсу про кіно та комікси vertigo, членкиня ГО "Спілка кінокритиків України».

Зовсім скоро Ви зможете ознайомитися з їхніми рецензіями у блозі сайту СУК, а також на он-лайн ресурсах «lb.ua» та «vertigo».
 
Кіноогляд проводився учасниками громадської організації "Сучасне Українське Кіно "СУК" за підтримки Українського Культурного Фонду та Державного агентства України з питань кіно.
 
Пошта: cyk.cuc@gmail.com
 


 

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості та суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.      

джерело: власне






Що ще читають на цю тему



Коментарів немає
Додати коментар


Коментар