Спортивні змагання «Козацькі забави»

Спортивні змагання «Козацькі забави»

2019-09-03 18:40:27

Спортивні змагання «Козацькі забави»

Культурно спортивне свято Львівщини «Козацькі забави», що проходили в селі Соколя Мостиського району Дрогобицький район представляли переможці, які напередодні на стадіоні ФСК «Карпати» Доброгостів, стали сильнішими у різних козацьких вправах : піднімання 50 кг.ваги, метанні 10 кг. довбні, переміщення воза, перетягуванні канату і т.і.

В парі Дмитро Кушнір (Залокоть) та Іван Шудло (Доброгостів) зуміли вибороти друге місце в козацькій вправі «Чумаки», перенесення ваги на задану відстань. Свого роду вчителі фізичного виховання знають, що це вправа «човниковий біг» із змішками наповнені піском. Вони принесли найбільше балів для куреня та особисто були нагороджені грамотами, медалями та кубком.

В стройовій вправі та приготуванні страви «Український борщ, козацький куліш та картоплі із салом» яку готували Світлана та Олександр Кипкало, Маряна Репета, Ольга Лукавецька посіли четверте місце. В праві підніманні ваги по ходу довелося мінити учасника. Діло в тім, шо наш майстер спорту Андрій Лагуш (бронзовий призер України серед юніорів) який спеціалізується з цього виду спорту та напередодні в районних змаганнях був найсильніший, запропонована для піднімання «ковбиця» була для нього незручною. В перетягуванні воза спіткнувся один із наших учасників і суперникам вдалося нас виперелити. В перетягуванні канату нам на старті випала команда ветеранів Мостиська в яких у всіх учасників було більше ніж по 110 кг. ваги і та «машина» зуміла дойти до фіналу та вибороти перемогу.

Але в цілому Дрогобицький район в обласних змаганнях «Козацькі забави» присвячені 28-річниці Незалежності та Дню фізичної культури і спорту виступив непогано, пропустивши вперед сильний козацький курінь із Старого Самбора, два куріня які преставляли господарі Мостищину, Буськ та сусідній курінь із Городка.

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар