У Модричах вшанували пам’ять Артема Єгорова

У Модричах вшанували пам’ять Артема Єгорова

2019-09-01 23:05:16

У Модричах вшанували пам’ять Артема Єгорова
24 серпня, в суботу, у селі Модричі Дрогобицького району відбувся футбольний турнір з міні-футболу пам’яті Артема Єгорова. Спортивний захід відбувався після Служби Божої і святкового концерту до Дня Незалежності, організований федерацією футболу Дрогобицького району, завдяки ініціативі і підтримці сільського голови Модрич Мирона Любомировича Флюнта та капітана місцевої команди Тараса Грицана. Спонсорами турніру виступили Наталя Флюнт і Руслан Романів.
Повертаючись в історію села Модричі, 23 серпня 2010 року Напередодні Дня Незалежності України у сім’ї Єгорових сталася біда. Перестало битися серце 20 річного Артема Єгорова, любимого сина, доброго брата та капітана футбольної команди «Фортуна» у рідному селі Модричі. Артем був хорошим організатором, талановитим керівником, свідомим громадянином, пропагував здоровий спосіб життя, любив спорт, особливо футбол. Він ніколи не жалівся на здоров'я й тому ця трагедія була раптовою. В Артема відмовили дві нирки. Врятувати його не вдалося. За іронією долі після смерті Артема в брата покійного Євгена теж відмовили нирки. Батько Олександр зважився на операцію та віддав одну нирку сину, але вона не прижилась так як треба. Після перенесених операцій брат Євген і батько Олександр живі, здорові але обмеженими руховими можливостями. Попри все, вони теж були на турнірі та дякували організаторам, сільському голові та командам за згадку про найріднішу для них людину.
Участь у турнірі взяли чотири команди – ФК «Фортуна» Модричі, ФК «Мрія» Снятинка, ФК «Каменяр» Нагуєвичі, ФК «Ватра» Уріж. Суддівські обов’язки під час турніру виконували Ігор Грабовенський і Богдан Ключ. Запрошені на турнір батько Артема Олександр символічно розпочав матч зробивши перший пас.
Перше місце виборов ФК «Фортуна» Модричі, на друге місце посів ФК «Мрія» Снятинка, третє місце зайняв ФК «Каменяр» Нагуєвичі, на четвертому місці опинився ФК «Ватра» Уріж. Кращими гравцями турніру визнані - Андрій Бузко «Фортуна» Модричі, нападаючий Іван Винницький (Нагуєвичі), Тарас Куціль ФК «Мрія» Снятинка, воротар ФК «Ватра» Уріж. Переможці були нагороджені пам’ятними призами, та подяками від спонсорів-меценатів. Церемонію вручення проводив сільський голова Мирон Флюнт і батько Артема - Олександр.
Вшанувати пам’ять Артема Єгорова прийшло багато сільської молоді, друзів, родина. На завершення батько Артема зі сльозами на очах щиро подякував організаторам та всім присутнім хто знав Артема, знав про його добрі наміри, щоб у його рідному селі був футбол.
Анна Баневська

джерело: ексклюзив


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар