По гарячих слідах...

По гарячих слідах...

2018-05-05 19:13:28

По гарячих слідах...

Півтора місяця лікую дитину, ліки міняємо, відбули другу лікарню, лікарі вже відмінили третій антибіотик, коли раптом позавчора злапала жінку, яка розбрискувала біля моєї хати "раундап", каже, що траву знищує, тепер розумію, що разом з травою і моїх дітей знищує, коли сказала їй не робити цього, бо тут діти ходять, вона далі продовжила свою справу і продовжувала розбрискувати "раунд-ап". Викликала міліцію, кажу їм, тут діти малі ходять, гуляють батьки з новонародженими, трускавка цвіте, яку для дітей вирощую, смородина вже зав'язалась. Міліція заяву прийняла, пояснення від мене, коли пішли до цієї жінки поясненння її дій питати, вона сказала, що буде щось говорити тільки "без присутності цієї жінки", тобто мене. Цей факт відбувся 3 травня 2018 року близько 17 години вечора у місті Дрогобич по вулиці Сахарова 2. Чекаю на реакцію поліції, але збираюсь подати на цю ганебну особу, яка травить дітей до суду. Я заледве не втратила дитину. Моя п'ятирічна дитина вже очей не відкривала, коли на щастя, так, саме на щастя кір чипився і вже з цим ціагнозом лікарі інфекціоністи дрогобицького інфекційного відділення з "того світу" витягнули. Роозповіла лікарям, що жінка кропила "раунд-апом" біля входу в будинок, вони в шоці, навіть не знають, що і казати.

Жінка, яка розбрискує хімічний розчин по вулиці Сахарова, 2 навколо будинку, проживає в цьому будинку, в квартирі № 2, називається Саприка Любов.

учасник подій

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів 3
Шановна пані Анно, мене цікавить, яким законом ви керувались, опубліковуючи цю статтю? Ви публікуєте ім'я приватної особи, звинувачуєте її в речах, які, лише за вашою суб'єтктивною думкою, могли зашкодити вашим дітям. Можливо, вам не відомо, але в процесі слідчення журналісти (тим більше якщо журналіст - "жертва") не мають права публікувати ім'я потенційого винуватця, оскільки це протизаконно. Це перша річ, яку я вам хочу порадити як журналісту - будьте компетентні. Друга річ, якою я хочу вас проінформувати, це буде подання до суду на цю газету, яка безпідставно звинувачує приватну особу в скоєнні злочина без офіційних доказів за статтею номер 126. Опублікована стаття вже є збережена мною, тому видалення її першоджерелом не призведе до уникнення відповідальності. Бажаю вам на майтубнє керуватись здоровим глуздом, а не емоціями, при публікуванні подібних речей. З повагою, Софія Саприка

Софія Саприка

Від поліції толку не буде, це симулянти!

Петро Сидорчук

Довідка: зона санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт по догляду за сільгоспкультурами, водойм і місць відпочинку при вентиляторному обприскуванні повинна бути не менше 500 м, при штанговому і гербизації дощуванням (обприскувачем) — 300 м. Категорично забороняється приготування розчинів пестицидів вдома, та рухатись з заправленим обприскувачем через населений пункт. Відповідно до ст. 20 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» порушення законодавства про пестициди і агрохімікати тягне за собою цивільну, дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.

Юрій

Додати коментар


Коментар