Трускавчанка та дрогобичанка увійшли до фіналу конкурсу краси у Канаді

Трускавчанка та дрогобичанка увійшли до фіналу конкурсу краси у Канаді

2018-03-27 20:14:10

Трускавчанка та дрогобичанка увійшли до фіналу конкурсу краси у Канаді

Уже у липні в Торонто обиратимуть найкрасивішу українку в конкурсі краси, грації та ерудиції «Міс українська Канада- 2018». Цьогоріч за місце у фіналі боролися близько 80 дівчат з усієї Канади, однак на фінішну пряму вийшли лише 17 неймовірних українок з Альберти, Манітоби, Британської Колумбії, Онтаріо та Саскачевану. 

Що приємно, серед цьогорічних фіналісток престижного конкурсу є наші землячки Наталія Яцина та Юлія Щербан, родинне коріння яких - з Трускавця й Дрогобича. Про це повідомляє канадськиймедіа-ресурс «Разом». Як з’ясувалося, Наталія Яцина – племінниця трускавчанина Ігоря Паньківа, у місті-курорті народилася і виросла її мати Оксана. Сама ж дівчина вперше побачила світ у Північній Африці, з якої ще малою іммігрувала з батьками до Канади. Наталія має багато талантів і хобі: займається музикою і співом, танцями, вишивкою та фотографією, подорожує світом. Наталя – акторка, недавно вона переїхала до Нової Зеландії, де грає в театрі і готується до фіналу конкурсу «Міс українська Канада». Дівчина постійно вболіває за долю України. Навчаючись в american academy of dramatic arts conservatory в Лос-Анжелесі, брала активну участь у заходах, організованих «Євромайдан Лос-Анжелес». Участь у конкурсі для неї – це знайомство з цікавими людьми, практика української мови та можливість розповісти світові історію України

001.jpg

 

Наталія Яцина

002.jpeg

Юлія Щербан

 

 

 

Окрім талановитої трускавчанки за перемогу у конкурсі змагатиметься і дрогобичанка Юлія Щербан. Активна і життєрадісна Юлія приїхала до Канади у 6-річному віці. З дитинства професійно займається фігурним катанням, переможниця багатьох змагань. Серед її спортивних досягнень – престижна нагорода від Фундації фігурного катання Альберти «quadruple gold achievement award 2017». Юлія разом з друзями заснувала благодійний проект «the beba project», який допомагає збирати пожертви для місцевого продовольчого банку (food bank). Для неї участь у конкурсі – змога продемонструвати унікальність української культури в багатокультурному середовищі Канади і своїм прикладом надихнути молодь до активної участі в житті української спільноти.

Тож триматимемо кулаки за наших талановитих землячок та побажаємо їм перемоги і нових звершень! Яскраве фінальне шоу «Міс Українська Канада» відбудеться 15 липня у Торонто, а стежити та вболівати за конкурсанток можна на сервісі www.missukrainiancanada.com.

Зазначимо, що «Міс українська Канада» – це сучасний молодіжний культурний проект, який має нетиповий для конкурсу краси формат,  він більше  наближений   до талант-шоу. За правилами конкурсу, участь у ньому можуть взяти молоді дівчата та жінки  українського походження віком від 18 і до 30 років, які проживають у Канаді. Відбір до змагань відбувається не стільки за зовнішністю чи модельними параметрами,  хоча і вони важливі, особливу увагу організатори приділяють  яскравій індивідуальності, харизмі, таланту, особливим досягненням (академічні, професійні, творчі, спортивні тощо) учасниць, а також їхній активній життєвій  волонтерській позиції. Головним ж критерієм усіх конкурсанток – є любов до України, а також бажання і спроможність розповісти світу про сучасну українську культуру.

Наталя Зелена

джерело: Джерела Трускавця


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар