До дня гідності та свободи

До дня гідності та свободи

2017-11-21 12:11:48

До дня гідності та свободи

18 листопада, у Нижньогаївському навчально-виховному комплексі в с. Гаї Нижні Дрогобицького району з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулося спортивне свято «Шлях до майстерності». Урочисте відкриття цього свята учасники відзначили виконанням Гімну України. Після виконання вихованцями школи танцю з вітальними словами до присутніх звернулися: голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови Дрогобицької районної держадміністрації Віталій Скоропад, начальник відділу освіти Дрогобицької РДА Іван Стецко, начальник Львівської обласної шахової федерації Микола Матвієнко, сільський голова села Нижні Гаї Василь Василенко та директор НВК Марія Бойко. На цьому святі сьогодні побували також сільський голова с. Верхні Гаї Володимир Ханас та головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко. Відтак священик церкви Св. Параскеви о. Анатолій Полянко помолився разом з усіма присутніми та освятив новий шаховий інвентар. Нагадуємо, захід відбувся завдяки проекту «Програма розвитку шахів у Львівській області на 2017-2021 роки». Організатором цієї програми є Львівська обласна шахова федерація. 
Після урочистого відкриття спортивного свята розпочався відкритий шаховий турнір. У ньому взяли участь 56 гравців різного віку і статусів, зокрема: 4 кандидати в майстри спорту з шахів України та 9 шахістів І розряду. Змагання об’єднали два турніри: для початківців та основний турнір і проводились за швейцарською системою в сумі 7 турів. Під час перерв учасники змагань мали можливість відпочити, перекусити та попити каву або чай на вибір. Більшість учасників – діти шкільного віку з різних населених пунктів Львівської області.
Після напружених змагань відбулось урочисте оголошення переможців та вручення нагород. Цю приємну місію виконали сільський голова Василь Василенко, Олег Войтечко та Іван Стецко. Серед усіх призерів нагороди також отримали члени нашого Клубу, зокрема Мирослав Плекан і Олександр Соловйов. Тренер-викладач ДЮСШ ім. І. Боберського Володимир Кузик нагороджений дипломом президента Львівської обласної шахової федерації та отримав подяку за активну тренерську діяльність; відзнаки ще перед початком змагань йому урочисто вручив начальник Львівської обласної шахової федерації Микола Матвієнко. Крім того, судді змагань Назар Зрайло і Володимир Кузик отримали премії за віддану працю та широку популяризацію гри в шахи серед молоді.
Ця подія у школі села Нижні Гаї є знаковою, адже з цього моменту обласна Програма розвитку шахів поширюється й на молодіжне середовище цього села. І для цього на базі Нижньогаївської школи створені сприятливі умови, поштовх для життя отримає гурток (школа) шахів, який запрацює в стінах НВК. Вражений подією, яка відбувалася цього дня в школі, мешканець села Ярослав Стецько подарував школі власні шахи та годинник - все заради прищеплення любові до гри в шахи серед сільської молоді. І такий шляхетний вчинок розчулив багатьох присутніх.
Багато ще приємних миттєвостей можна згадати, які відбулись цього дня в селі Нижні Гаї на честь цього свята, та можна з упевненістю сказати, що при такому керівництві села і школи, яке дбає про всебічний розвиток молоді, це чудове українське село матиме гарне майбутнє.

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар