Ази спортивної гри у шахи пізнали діти групи "Сонечко"

Ази спортивної гри у шахи пізнали діти групи "Сонечко"

2017-10-31 10:44:28

Ази  спортивної гри у шахи пізнали діти групи

Вчора, 30 жовтня, в Дрогобицькому ДНЗ № 30 "Волошка" відбулося перше заняття з шахів. Перші ази цієї спортивної гри діти групи "Сонечко" пізнали завдяки талановитому педагогу, кандидату в майстри спорту з шахів України Володимиру Кузику. Скільки клітинок на шахівниці, як називаються фігури, як їх розставити на шахівниці і перші ходи - про все це розповів діточкам Володимир Кузик, а вихованці дитсадка захопливо слухали свого першого вчителя і з нетерпінням прагнули зробити перші ходи. "А сьогодні вже буде змагання?", - з цікавістю в очах запитала маленька Софійка. Деякі діти вже вміють грати у шашки, проте сьогодні зробили перший у своєму житті крок у королівство Шахів.
За дійством спостерігала завідувачка дитсадка Віра Грицунь, і на все, що відбувалося сьогодні у цій групі, реагувала усмішкою. Діти залишилися дуже задоволеними і поцікавилися, коли відбудеться наступне заняття. Ну а згадкою про цей чудовий день служитиме світлина дітей спільно з Володимиром Кузиком, завідувачкою Вірою Грицунь та вихователькою Наталією Кручкевич.
Нагадуємо, такі заняття відбуваються у рамках проекту "Програма розвитку шахів у Львівській області на 2017-2021 роки". Навчання у цьому дитсадку будуть проводитися у трьох групах тричі на тиждень, надалі також у планах - заняття з школярами ЗОШ № 16. Організатором таких навчань є Львівська обласна шахова федерація, реалізаторами проекту - Дрогобицький шахово-шашковий клуб "Софія" та ДЮСШ ім. І. Боберського.

автор світлин: фотокореспондент газети "Гомін Галичини" Юрій Федчак

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар