З вагомих причин гаряче харчування дітей у школах міст Дрогобича та Стебника розпочнуть з 1 лютого

З вагомих причин гаряче харчування дітей у школах міст Дрогобича та Стебника розпочнуть з 1 лютого

2017-01-30 11:31:10

З вагомих причин гаряче харчування дітей у школах міст Дрогобича та Стебника розпочнуть з 1 лютого

З 16 січня 2017 року у школах міст Дрогобича та Стебника розпочато друге півріччя навчального року. 24 січня відбулося засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, на якому було прийнято рішення про організацію гарячого харчування школярів з 30 січня 2017 року. З цього приводу у четвер, 26 січня у світлиці Ратуші відбулася нарада заступника міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара та керівника відділу освіти Петра Сушка з підприємцями, які 23 січня були відібрані на конкурсній основі для надання послуг з організації гарячого харчування у школах міст Дрогобича та Стебника.

Оскільки цього року вартість харчування на одного учня становить близько 11 гривень, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар поставив основну вимогу перед підприємцями — забезпечення якісного харчування учнів. Також посадовець дав доручення керівнику відділу освіти Петру Сушку створити робочу групу з контролю якості харчування, дотримання порційних норм та санітарних умов обслуговування, до складу якої обов’язково мають бути включені представники батьківських комітетів шкіл.

До слів заступника міського голови керівник відділу освіти додав, що у договорі укладеному з підприємцями передбачено обов’язкове погодження тижневого меню з керівниками навчальних закладів, які безпосередньо несуть відповідальність за процес харчування учнів.

Також Петро Сушко рекомендував підприємцям передбачити те, що окрім соціальних категорій учнів, є й платоспроможні батьки дітей та вчителі, які очевидно матимуть побажання передбачити у меню додаткові страви.

Нагадаємо, що минулого року на харчування одного учня передбачалося 6,50 гривень. Цього ж року — 11,0 гривень. Загалом, цього року на харчування дітей 1-4 класів та пільгових категорій було виділено 6,200 тис грн на рік.

В ході наради виникло риторичне запитання зі сторони підприємців, які повідомили, що існують певні юридичні та організаційні проблеми, які можливо вирішити тільки з 30 січня. Оскільки як у батьків, так і дітей є певні сподівання щодо якості обслуговування, то поспішність може вплинути на якість харчування. Відповідно підприємці попросили розпочати організацію гарячого харчування школярів у школах міст Дрогобича та Стебника з 1 лютого. Погоджуючись на таке прохання, заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василь Качмар наголосив, що 1 лютого — остаточна дата. Також посадовець додав, що цього дня роботу їдалень навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника перевірить спеціально створена комісія.

На останок зустрічі Василь Качмар зауважив підприємцям, що у разі невиконання умов договору, міська рада буде розривати відносини з порушниками та повторно проводити конкурс без права участі підприємств, які, попередньо, не виконали договірних умов.

Довідково інформує про те, що за результатами конкурсу, який проводився за допомогою системи електронних закупівель «prozorro», переможцями з надання послуг з організації гарячого харчування у школах міст Дрогобича стали:
Школи №10 та №14 — Якимів В.М., цінова пропозиція 10,95 грн/учня,
Школи №1 і №15 — Довженко О.О., цінова пропозиція 10,96 грн/учня,
Школи №17 та №5 — Хомин М.Ю., цінова пропозиція 10,95 грн/учня,
Школи №9 та №2 — Дерев’янко О.В., цінова пропозиція 10,97 грн/учня,
Школи №3 та №4 — Хомин Р.І., цінова пропозиція 10,95 грн/учня,
Школи №16та №8 — Хомин Р.І., цінова пропозиція 10,95 грн/учня,
Гімназія — Хомин М.Ю., цінова пропозиція 10,27 грн/учня.

Читайте також:

джерело: Дрогобицька м.р.


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар