Остап Семерак зобов’язав взяти під додаткову охорону місця знаходження рідкісних рослин і тварин

Остап Семерак зобов’язав взяти під додаткову охорону місця знаходження рідкісних рослин і тварин

2017-01-16 18:51:29

Остап Семерак зобов’язав взяти під додаткову охорону місця знаходження рідкісних рослин і тварин

Арсеній Яценюк зустрівся з Віце-президентом США Джо Байденом

Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк зустрівся з Віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом в рамках його візиту до Києва. «Джозеф Робінетт Байден-молодший належить до числа найвидатніших державних діячів Сполучених Штатів усіх часів», - зазначив Арсеній Яценюк після зустрічі. Він підкреслив, що Джозеф Байден - один з найвідданіших друзів України в американській історії: «Він розуміє Україну. Усвідомлює вагоме значення України. Поділяє великі устремління нашого народу, нашу вірність свободі і відчуває ту несправедливість, що чинилася проти нас упродовж століть». «І як великий політик Джозеф Байден завжди точно розуміє межі реальності, а відтак силою свого бачення, наполегливості і бажання змінює цю реальність. Можливо, саме ця риса - вміння розуміти реалії, щоб їх змінювати - і є визначальною для успішного державного діяча і політика», - додав лідер «Народного фронту». Україна завжди цінуватиме допомогу Джозефа Байдена, підкреслив Арсеній Яценюк: «Уряди України, які я мав честь очолювати, завжди пам'ятатимуть про підтримку Віце-президента Джозефа Байдена та його відданої команди у найкритичніші і найскладніші часи випробувань».

Арсеній Яценюк про нові санкції проти Кремля: Очікуємо від нової адміністрації та політиків США вольових рішень

«Чимало подій у світі викликають природнє занепокоєння України стосовно єдності демократичних держав навколо цивілізованих принципів світового устрою і для протидії агресії Росії. Саме тому з особливою підтримкою ставлюся до останньої ініціативи десяти сенаторів Сполучених Штатів з Республіканської та Демократичної партій запровадити ширші, всеосяжні та (що особливо важливо) галузеві санкції проти Кремля, виводячи санкційну політику на новий рівень», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк. Про такий підхід і таку колективну політику, за його словами, йшлося і під час його візитів до Вашингтона, і під час останніх зустрічей з американськими партнерами в Києві. Арсеній Яценюк підкреслив, що світ очікує від Сполучених Штатів лідерської ролі у справі підтримки міжнародного миру і безпеки. «Очікуємо від нової адміністрації Сполучених Штатів вольових та ефективних рішень для вгамування російського агресора. Покладаємося на єдність усіх політичних сил в Сполучених Штатах навколо підтримки України», - наголосив лідер «Народного фронту». Арсеній Яценюк підкреслив, що Україна воює не лише за себе, Україна бореться за свободу всього вільного світу.

Розпочато реформу морської галузі

Міністерство інфраструктури на чолі з представником партії «Народний фронт» Володимиром Омеляном розпочало реформу морської галузі . За словами міністра, ключовим у цьому процесі є реформа Державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Володимир Омелян представив нового в.о. голови АМПУ Райвіса Вецкаганса трудовому колективу підприємства. Він - громадянин Латвії, має понад 16 років успішної діяльності в управлінні підприємствами сектору транспорту та логістики, пароплавства та фінансових послуг. «Я наполягаю на тому, що АМПУ має бути реформована та перетворена на прозоре та ефективне підприємство, яке працює на державу і відстоює державний, а не приватний інтерес. В цьому розрізі Райвіс Вецкаганс має повну свободу дій», - зазначив Володимир Омелян. Міністр підкреслив, що зміна керівництва АМПУ - перший крок у реформуванні морської галузі. «Ми розпочали реформу, і вже є певний спротив. Це нормально. Якщо міністр зручний для всіх, це ставить під питання його ефективність. Але я наголошую: державний інтерес і державний контроль над державними ж підприємствами мають бути вище за приватні інтереси. Я відстоюю і відстоюватиму саме такий підхід», - наголосив Володимир Омелян.

У Тернополі відкрито сервісний центр МВС

У Тернополі розпочав роботу 13-й в Україні новий сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. «Сервісний центр у Тернополі відповідає усім нашим стандартам – швидко, зручно, доброзичливо!», - зазначив Міністр внутрішніх справ, представник партії «Народний фронт» Арсен Аваков. Цей сервісний центр в змозі надати до 200 послуг щодня. Для комфорту громадян із особливими потребами передбачена спеціальна кнопка виклику адміністратора та зручні місця обслуговування. Малеча має змогу погратися на дитячому майданчику, поки батьки вирішують доросли справи. Як завжди якість сервісу та окремо кожного адміністратора ретельно відслідковується за допомогою спеціального планшету. У січні 2017 нові центри з’являться у Закарпатській та Черкаській областях. Нагадаємо, нові, сучасні сервісні центри МВС створюються замість застарілих МРЕВ.

Остап Семерак зобов’язав взяти під додаткову охорону місця знаходження рідкісних рослин і тварин

Міністр екології та природних ресурсів, представник партії «Народний фронт» Остап Семерак підписав наказ, яким зобов’язав природно-заповідні установи взяти під додаткову охорону місця знаходження рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин. За словами міністра, такі кроки надзвичайно необхідні для збереження місць зростання рослин та місць мешкання, розмноження, зимівлі рідкісних і зникаючих видів тварин, в тому числі птахів, які охороняються Червоною книгою України та низкою природоохоронних конвенцій. «Природні цінності світового значення, які є в українських національних природних парках і заповідниках, повинні бути збережені. Наступні покоління не повинні дізнаватися про окремі, на жаль, нині зникаючі види рослин і тварин, з книжок. Створення охоронних ділянок - це крок до збереження природних багатств за європейськими стандартами», - наголосив Остап Семерак. Відповідно до наказу, до цієї роботи будуть залучені землекористувачі, земельні ділянки яких увійшли до складу біосферного заповідника та національних природних парків без вилучення.

«Народний фронт» привітав дітей з новорічно-різдвяними святами

Депутати Верховної Ради з фракції «Народний фронт» привітали маленьких українців з новорічно-різдвяними святами. Так, на Буковині голова парламентської фракції Максим Бурбак подарував Заставнівській центральній районній бібліотеці нову дитячу літературу. Книги суттєво оновлять бібліотечний фонд установи, основні відвідувачі якої - діти. Своєю чергою, на Прикарпатті, у селі Княжолука Долинського району урочисто відкрили та освятили нову загальноосвітню школу. Новий навчальний заклад, в якому навчатимуться понад 300 дітей, збудовано вперше за останні три роки, за активного сприяння народного депутата фракції «Народний фронт» Анатолія Диріва. У Носівці, що на Чернігівщині, представник фракції Олександр Кодола взяв участь у відкритті двох нових комп’ютерних класів. Загалом за сприяння депутата комп’ютерне обладнання, надане Україні в рамках допомоги від уряду Китайської Народної Республіки отримали школи Носівки, Ніжина, Варвинського (Озерянська ЗОШ) та Срібнянського (Дігтярівська ЗОШ) районів. Також на свята Старобогородчанській об'єднаній територіальній громаді на Івано-Франківщині за участі депутата від «Народного фронту» Юрія Бабія передано автомобіль невідкладної медичної допомоги.

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар