Росія має заплатити за злочини проти України.Дискусії про зняття санкцій з РФ повинні бути припинені

Росія має заплатити за злочини проти України.Дискусії про зняття санкцій з РФ повинні бути припинені

2016-12-06 17:13:50

Росія має заплатити за злочини проти України.Дискусії про зняття санкцій з РФ повинні бути припинені

Арсеній Яценюк провів відверті й жорсткі по суті переговори з керівництвом ЄС у Брюсселі

Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк здійснив триденний візит до Брюсселю, де провів майже два десятки зустрічей з депутатами, комісарами та керівництвом Європейського Союзу. Зокрема, відбулися зустрічі Арсенія Яценюка з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Головою Європейського Парламенту Мартіном Шульцем, а також високими представниками Європейської Комісії та президентом Європейської Народної партії. На запрошення Атлантичної Ради Арсеній Яценюк виступив як основний промовець на міжнародній конференції «Війна на Сході України: військовий конфлікт, дипломатія та гуманітарна криза», яка пройшла за участю представників політичних, дипломатичних та експертних середовищ. Крім того, Арсеній Яценюк виступив на засіданні Комітету Європейського парламенту у закордонних справах і відповів на запитання євродепутатів. Основні теми переговорів у Брюсселі стосувалися міжнародної підтримки України, виконання спільних домовленостей у контексті євроінтеграційного курсу, надання українським громадянам безвізового режиму, консолідації європейських партнерів для протидії російській агресії. Особлива увага також була приділена питанням енергетичної безпеки. Зокрема, Арсеній Яценюк наголосив, що рішення Європейської Комісії про надання дозволу російському «Газпрому» на дозавантаження газогону opal не відповідає Третьому енергетичному пакету і суперечить інтересам як України, так і ЄС. Він закликав європейських партнерів в найкоротші терміни знайти рішення, оскільки у разі реалізації проекту Україна буде позбавлена до 20% транзиту російського газу своєю територією, так само як і Словаччина та Польща.

Арсеній Яценюк про «безвіз»: Україна не може бути заручником внутрішніх політичних та бюрократичних колізій у Брюсселі

Україна ухвалила необхідні 144 законодавчі акти та виконала всі інші зобов’язання для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом, тепер – рішення за Брюсселем. «Ми очікуємо від ЄС виконання його частини домовленостей і твердої політичної волі за нинішніх міжнародних обставин. Таку волю сьогодні демонструє український народ. Внутрішні політичні чи бюрократичні колізії не можуть робити Україну заручником», - наголосив Арсеній Яценюк після виступу на засіданні Комітету Європарламенту в закордонних справах у Брюсселі. Він зазначив, що мав зустрічі з представниками чотирьох найбільших фракцій Європейського парламенту і пересвідчився у тому, що більшість депутатів підтримує надання Україні «безвізу». Цю ж позицію засвідчив і Президент Європейського парламенту Мартін Шульц. «Для надання «безвізу» є політична воля, є більшість в Європейському парламенті. Тепер тільки залишилося узгодити юридичні тонкощі між Європейським парламентом і Радою ЄС. Україна чекає, коли ці тонкощі нарешті будуть вирішені», - наголосив Арсеній Яценюк по завершенні зустрічі з Мартіном Шульцем.

Росія має заплатити ціну за злочини проти України. Дискусії про зняття санкцій з РФ повинні бути припинені

«Росія має заплатити ціну за злочини, які вчинила проти України та українського народу. Єдиний рецепт, який у нас є, - залишатися об’єднаними, разом боротися проти тих, хто хоче вбити демократію в світі», - наголосив Арсеній Яценюк у Брюсселі під час міжнародної конференції «Війна на Сході України: військовий конфлікт, дипломатія та гуманітарна криза», в якій він взяв участь на запрошення Атлантичної Ради. Арсеній Яценюк підкреслив, що Росія розв’язала війну не лише проти України: «Росія розв’язала війну проти демократії, міжнародного права, свобод, міжнародно визнаних кордонів, конкурентної економіки, конкурентної енергетики і проти гідності людини. Це те, що ми відчуваємо в моїй країні. І це те, з чим ми боремося». Він наголосив, що Україна постала перед неймовірними викликами і з допомогою західних партнерів змогла «вилікували» економіку і відновити економічне зростання. «Ми очікуємо, що ЄС стоятиме плече до плеча з Україною. Ми очікуємо, що ЄС посилить відносини в трансатлантичному вимірі. Очікуємо, що США будуть флагманом вільного світу. І ми очікуємо, що будь-які розмови щодо можливості скасування санкцій проти Росії будуть припинені. Це огидно. Доки Росія не залишить Україну, доки Росія повністю не виконає Мінські угоди, усі ці дискусії в деяких країнах-членах ЄС та країнах вільного світу повинні бути зупинені», - наголосив Арсеній Яценюк.

На Півдні України успішно проведено військові навчання з випробуванням ракет

На Півдні України успішно проведено військові навчання, під час яких відбулися випробувальні пуски керованих зенітних ракет середньої дальності. За словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України, одного з лідерів «Народного фронту» Олександра Турчинова, ракети підтвердили свої бойові характеристики і потрапили точно у ціль. «Ракетні комплекси, які випробувались, можуть надійно вражати як повітряні, так і надводні цілі», - наголосив він, підкресливши, що навчання і ракетні пуски відбулись відповідно до затвердженої програми. «Тобто, в точно запланований час і в точно запланованому місці», - додав він. «Протягом багатьох років російська агентура та продажні керівники Міністерства оборони свідомо знищували систему протиповітряної оборони України», - наголосив Олександр Турчинов, пояснивши, що «проведені випробування були вкрай важливими, тому що це дуже серйозний крок до відновлення протиповітряного захисту нашої країни».

Депутати «Народного фронту» очолили рейтинг кращих мажоритарників за лютий-жовтень

Представники фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Павло Дзюблик, Ігор Гузь, Максим Бурбак і Олександр Кодола посіли перші чотири місця у рейтингу 105-ти депутатів-мажоритарників, складеному Громадською мережею ОПОРА. Експерти враховували показники законодавчої роботи та активності депутатів у виборчих округах за дев’ять місяців 2016 року (лютий-жовтень). Так, Павло Дзюблик (Житомирська обл.) посів перше місце у рейтингу, отримавши 100 із 100 балів, Ігор Гузь (Волинська обл.) – 2-е, Максим Бурбак (Чернівецька обл.) – 3-є і Олександр Кодола (Чернігівська обл.) - 4-е місце відповідно. Під час аналізу та оцінки законодавчої роботи депутатів, ОПОРА брала до уваги 11 критеріїв: відвідуваність комітетів та пленарних засідань (окремо за фактом участі у голосуваннях, письмовою та електронною реєстраціями), кількість зареєстрованих постанов, законопроектів, поданих депутатських запитів та виголошених сутнісних промов. Окрім того, додаткові бали нараховувалися за законопроекти та запити, які стосувалися вирішення проблем виборчого округу/області депутата, а також за законопроекти, які реалізовували положення передвиборчої програми парламентаря.

На 4-й енергоблок ЧАЕС насунуто нову безпечну Арку

Насування нового безпечного конфайнмента (Арки) на об’єкт «Укриття» 4-го енергоблоку ЧАЕС має стати початком трансформації зони відчуження на територію інновацій та розвитку. «Це історичний момент, адже велика територія української землі, на якій з давніх-давен жили наші предки, отримала шанс на відродження. Маю надію, що в найближчому майбутньому завдяки спільним зусиллям великі площі колись покинутих територій стануть центром відновлювальної енергетики та зроблять Україну енергетично незалежною та екологічно безпечною державою», - сказав Міністр екології та природних ресурсів, представник партії «Народний фронт» Остап Семерак. Передбачається, що новий конфайнмент буде експлуатуватись упродовж 100 років. Це - найбільша з коли-небудь збудованих рухомих наземних конструкцій шириною 257 м, довжиною 162 м, висотою 108 м і повною вагою 36 тис. тонн. Після переміщення на відстань 327 м від місця зборки в остаточне положення величезний новий безпечний конфайнмент повністю накрив попередній тимчасовий об’єкт «Укриття», який був побудований одразу після аварії 1986 року.

МОН ініціює встановлення стипендії кращим студентам на рівні прожиткового мінімуму – 1 600 грн

Міністерство освіти і науки на чолі з представником партії «Народний фронт» Лілією Гриневич ініціює внесення змін до системи стипендійного забезпечення, починаючи з 2017 року. Під час міжвідомчої наради щодо обговорення відповідного проекту постанови Уряду міністр повідомила, що згідно проекту, стипендію отримуватимуть не всі студенти з усередненою четвіркою за сесію, а ті, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному вишами. «Це абсолютно новий – рейтинговий підхід до визначення стипендій, які отримуватимуть студенти. А саме, кожен виш розробить свої критерії для складання рейтингу, що затверджуватимуться вченою радою університету за обов’язковим погодженням з органами студентського самоврядування університету», - розповіла Лілія Гриневич. На 90% місце в рейтингу визначатиме навчальна успішність, а на 10% - критерії, що визначить ВНЗ. Це допоможе визначити найбільш успішних студентів навіть якщо за результатами сесії усі вони отримали однаковий середній бал. При цьому для ВНЗ iii-iv рівня акредитації мінімальна стипендія буде на рівні 1100грн, що на 33.4% більше, ніж в минулому році. Кращі студенти отримуватимуть стипендію на 72.9% більше ніж зараз - 1600грн, тобто на рівні прожиткового мінімуму. Таким чином мінімальна стипендія для студентів ВНЗ i-ii рівня акредитації складатиме 830 грн, а для учнів ПТНЗ – 415 грн.

Підвищення тарифів на Укрзалізниці має відбутися тільки після впровадження реформ і зміни якості сервісу

Міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян повідомив про ініціативу Укрзалізниці щодо підвищення тарифів на перевезення з 2017 року. «Відповідний фінансовий план-проект на 2017 рік переданий до Міністерства інфраструктури. Позиція Міністерства дуже проста: будь-яке підвищення тарифів повинно бути обґрунтованим і здійснюватися тільки після того, як Укрзалізниця покаже ефективність антикорупційних заходів, втілення реформ, пояснить структуру тарифів», - наголосив міністр. Водночас Володимир Омелян окремо відмітив питання тарифів на пасажирські перевезення: «У контексті пасажирських перевезень теж питання дуже чутливе. І тут не може бути прямої відповіді, мовляв, у нас такий фінансовий стан, і тому ми підвищуємо тарифи. Я хочу, щоб українська монополія надавала якісний продукт і за це отримувала більше грошей, а не просто піднімала тарифи».

джерело: вісник НФ






Що ще читають на цю тему



Коментарів немає
Додати коментар


Коментар