Гомін Галичини

Дрогобицьких кікбоксерів-переможців Чемпіонату світу 2016 привітали у Ратуші

2016-09-06 11:26:38

У понеділок, 5 вересня, на оперативній нараді виконавчих органів Дрогобицької міської ради керівництво міста, керівники виконавчих органів міської ради та інші учасники наради привітали дрогобичан, які стали переможцями Чемпіонату світу з кікбоксингу.

Чемпіонат світу з кікбоксингу серед кадетів та юніорів завершився 3 вересня у Дубліні (Ірландія). З-поміж 1800 учасників з 58 країн збірна України здобула 18 нагород, серед них 8 найвищого ґатунку. У складі збірної також перебували дрогобичани — Мар’ян Гужій та Роман Постойко.

Мар’ян Гужій став одним з переможців змагань у м’якому стилі зі зброєю та без і посів перше місце.
Роман Постойко здобув бронзу у фул-контакті.

Міський голова Тарас Кучма привітав призерів з перемогою, а відтак наголосив, що вони — гордість нашого міста. Особливу подяку Тарас Кучма виголосив їхньому тренеру Андрію Шевчуку. Від міського голови спортсмени отримали грамоти та букети квітів.

джерело: Дрогобицька міська рада