Жахлива ДТП сталась кількома днями раніше у Дрогобичі - 22 серпня о 17.45

Жахлива ДТП сталась кількома днями раніше у Дрогобичі - 22 серпня о 17.45

2016-08-26 14:57:42

Жахлива ДТП сталась кількома днями раніше у Дрогобичі - 22 серпня о 17.45

Жахлива ДТП сталась кількома днями раніше у Дрогобичі - 22 серпня о 17.45 на перехресті вулиць Бориславської та Солоний Ставок-Шашкевича молоді хлопці, керуючи скутером без номерних знаків, проігнорувавши дорожній знак "stop" скоїли зіткнення з автомобілем "volkswagen passat".

Очевидців зібралось чимало. Усі розповідають про досить складний стан одного постраждалого юнака, і дуже складний іншого (розтрощений череп тощо).

Обидвоє юнаків – неповнолітні. Їх автомобілем швидкої медичної допомоги було доставлено в міську лікарню. Один перебуває в нейрохірургічному відділенні, інший – в реанімації.

Як стало відомо нам з власних джерел, один з юнаків – сирота (мати померла вже давно). Опікується ним бабуся. Фінансовий стан родини дуже складний. А тому… - з часу прибуття постраждалого в реанімацію і дотепер хлопця, у якого надзвичайно складна черепно-мозкова травма, фактично залишили напризволяще. Ні МРТ, ні важливих операцій не проведено. Неофіційно пояснюють – все «впирається» в  гроші

Активісти забили на сполох. Сьогодні розшукуватимуть депутатів – аби питання зрушилось з мертвої точки. Аби і лікарі, і відповідні служби почали адекватно діяти і рятувати юнака.

Нагадаємо, вказане небезпечне перехрестя неодноразово було темою обурення громадськості і депутатських запитів. Депутати просили владу встановити (відремонтувати) на небезпечному перехресті світлофор. Втім, реакції – нуль. Як наслідок – ДТП  і каліцтва продовжуються…

 

ПС. Після того, як проблема набрала розголосу - "владні мужі" почали рухатись. За попередньою інформацією, сьогодні юнака реанімобілем відтранспортують у Львів. Щоправда, про саме лікування наразі не відомо - хто здійснюватиме, за який кошт, тощо. Тож про це при потребі інформуватимемо вже додатково.

Водночас, хочеться вірити, що цей прикрий випадок спонукатиме владу нарешті звернути увагу на це небезпечне для життя і здоров'я перехрестя.

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар